Kenesei mentett pontot a Vasasnak a Hali otthonában

Szombathely – Felejthető első félidő, egy-egy gól a másodikban.

Az OTP Bank Liga 10. fordulójában a forduló előtt a második helyen álló Haladás ezúttal a Vasast fogadta.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, az első húsz perc meglehetősen eseménytelenül telt el. Igazából a folytatás sem hozott sok említésre méltó eseményt, főleg távolról próbálkoztak a felek, így reálisnak mondható 0-0-val vonultak a csapatok az öltözőbe.

(fotó:haladasfc.nyugat.hu)

A második játékrész elején gyorsan vezetést szerzett a Haladás az unalmasabb első felvonást követően, Gaál Bálint egy kipattanó labdát gyötört a kapuba. Sokáig úgy tűnt, ez is marad a végeredmény, de a Pavlov felrúgásáért megítélt büntetőt Kenesei Krisztián váltotta gólra a 88. percben, így mindkét csapatnak meg kellett elégednie az egy ponttal.

Swietelsky-Haladás–Vasas FC 1-1. A mérkőzés online tudósítása a linkre kattintva olvasható!