Hét pofon: a Loki átgázolt a Békéscsabán

Debrecen – A második félidőben indult be a hazai henger.

Az OTP Bank Liga 12. fordulójában a sereghajtó Békéscsaba ezúttal a Debrecen otthonából szeretett volna pontot, pontokat haza vinni, amely nagyon nem sikerült.

Az esős idő ellenére jó minőségű pályán küzdhettek a csapatok. Az első játékrész elején inkább távoli lövésekkel próbáltak operálni az együttesek a keleti rangadón, ám vagy a kapusok voltak a helyükön, vagy éppen a vádők, a 21. percben például Vaskó Tamás mentett a gólvonalról. Bő tíz perccel később már ő sem tudott segíteni, Kulcsár Tamás góéjával ugyanis megszerezte a vezetést a Loki. A félidő vége felé mindkét oldalon feljegyezhettünk két veszélyes fejest, ám újabb gól nem esett.

(f

otó:Facebook/Békéscsaba)

Nem úgy a második játékrész elején, amelyben két perc alatt elrendezte a DVSC a meccset: előbb Ibrahima Sidibe, majd Balogh Norbert volt eredményes, így már hárommal ment a hajdúsági csapat. És itt még közel sem volt vége, ezt követően indult csak be igazán a gólhenger… Csak szépen sorban: Tisza, Kulcsár, – közben Vaskó a kiállítás sorsára jutott – Zsidai és Jovanovic is betalált, utóbbi Ilizi hathatós segítségével 40 méterről, így 7-0 lett a vége.

Debrecen–Békéscsaba 7-0. Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!