Először nyert a Honvéd

Az ukrán első osztályú Olimpik Donyeck ellen játsszotta a negyedik, egyben utolsó (törökországi) felkészülési mérkőzését a Budapest Honvéd FC. A Honvéd a bolgár Ludogorec ellen 4–2-es vereséget szenvedett, majd egyaránt 1–1-es döntetlent játszott az orosz Ahmat Groznij, illetve a svájci FC Aarau ellenében. A kispestieknél sérülés miatt Djordje Kamber, illetve a beteg Horváth András és Nagy Gergő sem léphet pályára.

Olimpik Donyeck (ukrán)–Budapest Honvéd FC 0–1 (0–0)
Gólszerző: Holender (79.)
Honvéd. 1. félidő: Gróf – Batik, Lovric, Kálnoki-Kis – Mezghrani, Beglarishvili, Fousseni, Gazdag, Uzoma – Danilo, Tischler.
2. félidő: Gróf – Batik, Lovric, Dino – Mezghrani (Heffler, 69.), Banó-Szabó, Kálnoki-Kis (Szendrei, 56.), Gazdag (Cipf, 69.), Kukoc – Holender, N'Gog

A gól története:
79. perc: N'Gog csípett el remekül egy keresztpasszt, kiugratta Holendert, aki elsőre még a kapusba lőtte a ziccert, a kipattanóból viszont a hálóba emelte a labdát. 0–1