Élő közvetítés a Paks-FTC mérkőzésről

Az OTP Bank Liga 18. fordulójában a két legjobb formában lévő csapat méri össze erejét, vagyis a Paks és a Ferencváros. A hazaiak tíz mérkőzés óta veretlenek a bajnokságban, utoljára pont a Fraditól szenvedtek vereséget a Groupama Arénában augusztus végén.

Élő közvetítés az Újpest–DVTK mérkőzésről

Élő közvetítés a Haladás-Békéscsaba mérkőzésről

Élő közvetítés a Puskás Akadémia-Honvéd mérkőzésről

Élő közvetítés az MTK-Vasas mérkőzésről.

NB I: ezt várják a főszereplők a 18. fordulótól

OTP Bank Liga, 18. forduló

Paksi FC-Ferencvárosi TC 0-5 (0-1)

Paksi Stadion

Játékvezető: Szabó Zs.

Paks: Székely – Vági, Kelemen, Gévay, Báló – Papp - Koltai (Bajner, 65.), Kecskés (Hahn, 65.), Bertus, Bartha – Balázs. (Kiss T., 78.) Vezetőedző: Csertői Aurél

FTC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Pintér (Busai, 75.), Leandro – Nagy Á., Gera – Lamah (Csukics, 69.), Radó, Sesták 8Varga R., 82.) – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll

G: Lamah (22.), Sesták (56.), Böde (74.), (Busai, 88.), Varga R. (90.)
Sárga: Kecskés (35.), Báló (59.), Bajner (77.) ill. Gera (53.), Lamah (63.), Dilaver (77.)

90. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Böde tálalt középről Varga elé a jobb oldalra, aki kilőtte a rövidet. 0-5

88. perc: Egy labdaszerzést követően Busaihoz került a labda középen, aki teljesen egyedül maradt, majd néhány lépést követően az elfekvő Székely mellett kilőtte a jobb alsót 0-4

83. perc: Hahn felfutott a bal oldalon, majd 22-ről lőtt, de fölé ment.

82. perc: Sesták helyére Varga Roland érkezett.

78. perc: Balázs Zsolt helyére a veterán Kiss Tamás érkezett, akinek ez a 200. bajnoki mérkőzése az élvonalban. Báló Tamás  át is adta neki a csapatkapitányi karszalagot.

77. perc: Dilaver és Bajner kapott lapot, kakaskodásért.

75. perc: Busai Attila érkezett Pintér Ádám helyére

74. perc: Eldőlt a mérkőzés: Böde Dániel lőtt 26 méterről, a labda irányt változtatott Papp Kristófon, így a hazai kapus nem tudott védeni 0-3.

72. perc: Bertus jobb oldali szögletét Nalepa fejelte el Bajner elől.

70. perc: Bartha László próbálkozott 26 méterről, de nem találta el a Fradi kapuját.

69. perc: A Ferencváros is cserél, támadó helyett védekező ember. A gólszerző Roland Lamah helyére Vladan Csukics érkezett.

65. perc: Csertői Aurél kettőt cserél: Kecskés Tamás helyére Hahn János, míg Koltai Tamás helyére Bajner Bálint érkezett.

63. perc: Lamah rúgott alá Bálónak, ez is sárga lap.

59. perc: Báló Tamás buktatta Stanislav Sestákot. Sárga lap.

56. perc: Leandro beadását Böde középen tovább tette Sestáknak, aki 13-ról nem hibázott, kilőtte a jobb alsó sarkot. 0-2

55. perc: Gera lefülelt egy passzt a paksi térfél közepén, majd teljesen zavartalanul, 22-ről mellé lőtt.

53. perc: Gera Zoltán is besárgult miután lerántotta Kecskés Tamást.

47. perc: Bartha tekert kapura 15 méterről, alig ment mellé a jobb kapufa mellett a középmagas lövés.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőben

43. perc: Sesták lépett ki, ám Székely is résen volt, és felszedte támadó elől a labdát.

41. perc: Balázs kilépett Kecskés labdájával, bevitte a tizenhatosra, majd a védővel a nyakán elesett, nem lett tizenegyes.

39. perc: Vági a labdakihozatalt követően Bartha elé akart tálalni, de túl mély lett, és Dibusz megfogta.

35. perc: Kecskés lökte fel Nagy Ádámot, itt a meccs első sárga lapja.

33. perc: Báló beadásából Koltai perdített a bal alsóba, de a gólpasszt adó paksi játékos már a beadás előtt lesen volt, így a találat érvénytelen.

30. perc: A gól után a Ferencváros átvette a játék irányítását!

26. perc: Böde kiugratta Sestákot, aki felfutott az ötösig, de a kilépő Székely levette a lábáról a labdát.

22. perc: A Ferencváros az első helyzetéből megszerezte a vezetést. Radó tálalt Lamah elé, aki 14 méterről kilőtte a bal alsó sarkot 0-1

16. perc: Bertus végzett el szabadrúgást balról, Papphoz tekert, aki fejjel középre tette az ötösről, de Dibusz pont arra mozdult, és belefejelte a labdát.

15. perc: Bertus kapott jó labdát Kecskéstől a bal oldalon, majd becselezte magát a tizenhatosra, de egy kicsit megcsúszott, és már csak beadni tudott estében, amit lefüleltek.

12. perc: Egy visszapattanó labdával megindult Sesták, majd a tizenhatos jobb sarkáról fölé lőtt.

10. perc: Báló beadásáról Balázs Zsolt maradt le pár centivel.

8. perc: Kecskés lőtt 22 méterről, de nem találta el a kaput.

7. perc: Egyelőre kóstolgatja egymást a két csapat, de komoly helyzet még nem alakult ki egyik oldalon sem. A Paksnál valamivel többet van a labda.

1. perc: A Ferencváros kezdte a mérkőzést!