Élő közvetítés a PAFC – Honvéd mérkőzésről

Előzmények:

A Puskás Akadémiát és a Honvédot mindössze két hely választja el egymástól a tabellán a fővárosi gárda javára, így mindkét együttes számára sorsdöntő lehet az összecsapás. A Honvéd kikecmeregni látszik a hullámvölgyből, legutóbbi két meccsén négy pontot gyűjtött, a PAFC is hasonló eredményekkel bír, ám a felcsúti gárda a héten az utolsó pillanatokban bukott pontokat az Újpest ellen, így nem lehet teljes az öröme. A találkozó előtt Robert Jarni és Marco Rossi árulta el, mit vár az összecsapástól.

Élő közvetítés az Újpest–DVTK mérkőzésről

Élő közvetítés a Haladás-Békéscsaba mérkőzésről

Élő közvetítés a Paks-FTC mérkőzésről

Élő közvetítés az MTK-Vasas mérkőzésről

Storck azt mondta Kleinheislernek, hogy hosszabbítson. A kapitány szerint csak egy pillanatkép az előkelő FIFA-ranglistás hely

OTP Bank Liga, 18. forduló

Puskás Akadémia – Budapest Honvéd 0-3 (0-2)
G.:
Prosser (27.), Youla (36.), Kamber (93.)

Sárga lap: Nagy Zs. (11.), Lencse (19.), Tischler (21.), Kelic (51.),  ill. Ikenne-King (12.), Ignjatovics (54.)

Felcsút, Pancho Aréna

Játékvezető: Karakó Ferenc

Puskás Akadémia: Pogacsics – Pauljevic (Herceg 74.), Fodor, Kelic, Nagy Zs. – Pekár, Márkvárt (Hudák 87.), Bacelic-Grgic (Zsótér 70.), Sallai – Lencse, Tischler

Honvéd: Kemenes – Kamber, Ignjatovics, Bobál D., Baráth – Gazdag, Prosser (Vasziljevics 71.), – Ikenne-King, Nagy G. (Csábi 78.), Holender – Youla (Vernes 61.)

Élő közvetítés:

95. perc: Vége a mérkőzésnek.

93. perc: Itt a kegyelemdöfés. Vernes lépett ki ziccerben, a becsúszó lábnak a labdát sikerült elkotornia, ami azonban épp Kamber elé került, aki 12 méterről kilőtte a bal alsó sarkot.

90. perc: Megint Tischler. Ezúttal 15 méterről tévedett centiket.

89. perc: A Puskás Akadémia lélekben már feladta a mérkőzést.

81. perc: Tichler öt méterről nem találta el az üresen tátongó kaput...

75. perc: Vernes önzőzött el egy 2-1-es szituációt, a 15 méterről leadott lövését Pogacsics védte.

74. perc: Pauljevics megsérült, helyére Herceg érkezett.

69. perc: Sallai beadása után Bobál mentett nagyott középen.

63. perc: Holender lőtt 18 méterről alig kapu fölé.

62. perc: Vernes sarokrúgása után Kamber lőtt laposan, de a középre tartó labdát Pogacsics védte.

53. perc: Gyors helyzetváltás: Előbb Pauljevics centerezése Baráthról majdnem a saját kapujában kötött ki, majd az ellentámadásból Yolula lőtt 25 méterről centikkel fölé.

46. perc: Azonnal kispesti helyzet: Prosser kisodródva a rövidet vette célba, de Pogacsics szögletre tudott menteni.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek.

37. perc: Lencse szépíthetett volna, de 17 méterről centikkel kapu fölé emelt.

36. perc: Már kettővel megy a kispesti csapat! Cseles szabadrúgást végzett el a Honvéd: King alig ért a labdához, amellyel Prosser iramodott meg és 25 méterről lőtt, a kapu előtti kavarodás után pedig  Souleymane Youla 11 méterről, középről a kapu jobb sarkába lőtt.

27. perc: Vezet a Honvéd! Holender löbbölte szépen Prosser Dániel elé a labdát, aki 11 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot.

20. perc: Pekár bal oldali beadását Bacelic-Grgic ollózva hűzta kapura öt méterről, Kemenes védett, a kipattanót a védők gyűrűjében próbálta ismét kapura juttatni, de most sem járt sikerrel.

16. perc: Youla lőtt 23 méterről, de a lapos lövés nem okozott gondot Pogacsicsnak.

8. perc: Gatdag Dániel próbálkozott meg egy távoli lövéssel, de szögletre tudott blokkolni a hazai védelem.

1. perc: Karakó Ferenc sípjelére vette kezdetét a mérkőzés.