Élő közvetítés a Haladás-DVSC mérkőzésről

Szombathely - Haladás-DVSC 2-2. Szépségdíjas találatok!

Az OTP Bank Liga 15. fordulójában a Haladás fogadja a DVSC-t a Rohonci úton. Mindkét csapat egy hármasba szaladt bele hétvégén, ami a Loki mentségére szól, hogy a Ferencváros otthonában kapott ki egy viszonylag éles mérkőzésen, a Haladás azonban hazai pályán szaladt bele egy pofonba, ami több mint meglepő. Király Gáboréknak most kötelező a javítás, de a Loki sem várost nézni megy Szombathelyre.

Élő közvetítés a DVTK-MTK mérkőzésről

Élő közvetítés a Ferencváros-Videoton mérkőzésről

Élő közvetítés a Vasas-Békéscsaba mérkőzésről

Élő közvetítés a Honvéd-Paks mérkőzésről

OTP Bank Liga, 15. forduló

Szombathelyi Swietelsky-Haladás-DVSC-TEVA 2-2 (0-0)

Szombathely, Rohonci út, 1866 néző

Játékvezető: Erdős József

Haladás: Király G. – Angyal, S. Wils, Jánvári, Bosnjak – Iszlai, Nagy P., Halmosi – Medgyes (Németh M., 77.), Gaál B., Martínez. Vezetőedző: Mészöly Géza

Debrecen: Radosevic – Lázár, Mészáros, Brkovics, Korhut – Jovanovic – Bódi (Sidibe, 79), Tisza, Szakály P., Szécsi – Balogh. Vezetőedző: Kondás Elemér

Gól: Martínez (59.), Németh M. (78.) ill. Brkovics (54.), Szakály (86.)

Sárga lap: Nagy P. (26.) ill. Bódi (12.), Brkovics (52), Lázár (60.)

Piros lap:

92. perc: Vége a mérkőzésnek!

86. perc: Potyognak a gólok. Ismét egyenlített a Debrecen! A Loki 30 méterről kapott szabadrúgást, a lada mögé Szakály Péter állt aki a forduló gólját lőtte 2-2.

79. perc: Bódi Ádám helyére Ibrahima Sidibe érkezett a Lokiba.

78. perc: Fordított a Haladás! Halmosi Péter baloldali beadását a csereként beállt Németh Márió az első labdaérintéséből, 12 méterről a kapuba lőtte 2-1.

77. perc: Medgyes helyére Németh Márió érkezett a Haladásba.

69. perc: Ismét felpörögtek az események. Mintha mindkét csapat megérezte volna, hogy meg lehet nyerni a meccset.

65. perc: Tisza lőtt 18 méterről, Király Gábor azonnal óriási bravúrral fogta a jobb alsóba tartó lövést.

61. perc: Balogh Norbert helyére Coulibaly érkezett

59. perc: Medgyes jobb oldali beadására Marínez érkezett, aki 12 méterről, kapásból a bal felső sarokba bombázott 1-1.

54. perc: Megszerezte a vezetést a Debrecen! Brkovics juttatja előnyhöz a vendégeket. Tisza szabadrúgására érkezett jó ütemben a légiós, és 10 méterről a kapuba fejelt. 0-1

52. perc: Brkovics kapott sárga lapot, miután hátulról felrúgta Bosnjakot.

49. perc: Szécsi próbálkozott 20 méterről, de jócskán fölé lőtt.

46. perc: Elkezdődött a második félidőt.

45. perc: Vége az első félidőnek

41. perc: Eltelt tíz perc helyzet nélkül. Volt a félidő közepén egy jó periódusa a Haladásnak, de aztán ellaposodott a játék.

31. perc: Martinez visszagurított labdáját Iszlai lőtte csúnyán fölé.

26. perc: Nagy Patrik kapott sárga lapot lerántásért

20. perc: Iszlai baloldali beadására Martínez érkezett, aki hat méterről lőtt, de Radosevic lábbal hárította a ziccert.

12. perc: Bódi Ádám kapott sárga lapott

9. perc: A mérkőzés első helyzete Bódi Ádám nevéhez fűződik. A Loki középpályása 9 méterről lőtt a jobb alsó sarok mellé.

8. perc: Egyelőre nem volt helyzet a mérkőzésen. A középpályán folyik a játék. Puhatolóznak a csapatok, mintha egy bokszmeccs első menetében járnánk.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés