Élő közvetítés a Haladás – Békéscsaba mérkőzésről

Előzmények:

Két nem túl jó passzban lévő együttes feszül egymásnak Szombathelyen. A Haladás a legutóbbi három fordulóban mindössze egyetlen pontot gyűjtött, míg a sereghajtó Békéscsaba a héten pótolt körben épp a másik újonc, a Vasas ellen kapott nagy pofont. A mérkőzést megelőzően Mészöly Géza és Zoran Szpisljak beszélt arról, mit is vár a mérkőzéstől.

Élő közvetítés az Újpest–DVTK mérkőzésről

Élő közvetítés a Puskás Akadémia-Honvéd mérkőzésről

Élő közvetítés a Paks-FTC mérkőzésről

Élő közvetítés az MTK-Vasas mérkőzésről

Storck azt mondta Kleinheislernek, hogy hosszabbítson. A kapitány szerint csak egy pillanatkép az előkelő FIFA-ranglistás hely

OTP Bank Liga, 18. forduló

Haladás-Békéscsaba 1-1 (0-0)
G.:
Iszlai (73.), ill. Calvente (67.)
Sárga lap: Németh (78.), ill. Vaskó (19.), Piermayr (27.), Bagi (55.), Mursits (89.)

Szombathely, Rohonci úti Stadion, 2147 néző

Játékvezető: Németh Ádám

Haladás: Király G. – Angyal (Schimmer 74.), S. Wils (Jagodics 46.), Jánvári, Bosnjak – Iszlai, Th. Wils, Németh M. – Gosztonyi (Batarelo 65.), Gaál B., Halmosi.

Békéscsaba: Mursits – Piermayr, Damjanovics, Vaskó, Fábio – Spitzmüller, Fehér – Bagi, Borbély, Calvente – Birtalan (Punosevac 83.)

Élő közvetítés:

93. perc: Véget ért a mérkőzés!

85. perc: Batarelo 18 méterről kapu mellé lőtt.

77. perc: Calvente 15 méterről az oldalhálót találta el.

73. perc: Hamar jött az egyenlítés! Németh bombázott kapura szabadrúgásból 25 méterről, a labda kijött Mursitsról, a kipattanót pedig Iszlai Bence három méterről a bal felsőbe fejelte.

67. perc: Vezet a Békéscsaba! Calvente ment el a bal oldalon, becsapta Jagodicsot, majd Király fölött a kapu bal oldalába emelt. Érik a meglepetés.

60. perc: Birtalan Botond lőtt lesgólt, így maradt a 0-0. Ettől még  füttykoncert van a Rohonci úton.

58. perc: Német Márió küldte 25-ről az égbe a labdát...

55. perc: Tíz perc alatt semmi nem történt.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész. Stef Wils megsérült, nem tudja folytatni, helyét Jagodics vette át.

45. perc: Vége az első félidőnek.

41. perc: Gosztonyi lőtt 12 méterről Mursits már verve volt, de Gaál sarokkal blokkolta a labdát.

36. perc: Nem mi alszunk, a csapatok. Nagyon gyenge a mérkőzés, semmi említésre méltó esemény nem történik.

23. perc: Iszlai lőtt 18 méterről, de jó helyzetben eltörte a labdát, így nem lett belőle semmi.

(fotó:Békéscsaba/Facebook)

11. perc: Bosnjak adott be a bal oldalról, Németh Márió tudott pörgetni, de Mursits leért a jobb lasóba taró labdára.

7. perc: Gyors csabai szögletet követően Piermayr lőtt 17 méterről, a blokkolt labda a háló tetején landolt.

5. perc: Németh Márió lőtt 20 méterről, de Mursits magabiztosan védett.

1. perc: Németh Ádám sípjelére vette kezdetét az összecsapás. A Haladás indította útjára a labdát.