A Békéscsaba meglepte a címvédő Videoton

Békéscsaba – A lila-fehérek teljesen megérdemelten győztek.

Az Újpest elleni fölényes siker után a Videoton a Békéscsaba otthonában próbálta folytatni a felzárkózást.

Az első félidőben azonban távol került ettől a bajnoki címvédő. A viharsarki együttes ugyanis előbb a 23. percben vezetést szerzett Vicizián Ádám bombájának köszönhetően, majd a lefújás előtti pillanatokban Calvente is eredményes tudott lenni, így a jól játszó Békéscsaba megérdemelt előnnyel mehetett neki a második félidőnek.

(fotó:vidi.hu)

A folytatásban jól tartotta a korábban megszerzett előnyét a lila-fehér együttes, annak ellenére, hogy a Vidi folyamatosan a csatársort erősítette a cseréivel, de a hazai védelem jól állt a lában, így némi meglepetésre az újonc legyőzte a továbbra is szenvedő Videotont.

késcsaba 1912 Előre – Videoton FC 2-0. A mérkőzés online tudósítása a linkre kattintva olvasható!