A 91. percben szépített a Kisvárda Egyiptomban

EL GOUNA FC (egyiptomi)–KISVÁRDA MASTER GOOD 3–1 (1–0)
KISVÁRDA: Felipe – Lukjancsuk (Anderson Pico), Beriosz, Ene (Melnik.), Vári B. (Izing) – Lucas (Kovácsréti), Karaszjuk – Gosztonyi (Hej), Ilics (Horváth Z.), Protics (Cukalasz) – Negrut (Délczeg)

Az Egyiptomban edzőtáborozó a kisvárdaiak főhadiszállásától, Hurghadától 25 kilométerre található El Gounában léptek ma pályára. Az ellenfél az El Gouna FC volt, amely az élvonalban szerepel, ám mivel ezen a hétvégén nem rendeznek fordulót az egyiptomi bajnokságban, létrejöhetett az edzőmeccs.

Gólok története:

30. perc: Baloldali beadás után a hazaiak 39-es számú sportolója, bizonyos Ahmed Raien fejelt közelről a léc alá, 1–0.

51. perc: Baloldali beadás után Lukjancsuk a saját kapujába lőtte a labdát, öngól, 2–0.

68. perc: Alca góljával, 3–0, ezt a gólt már a Felipe helyére beálló Minca kapta.

91. perc: Legalább a szépítés összejött, Kovácsréti jobboldali szöglete után Horváth Zoltán fejelte 5 méterről a kapuba a labdát, 3–1.