Vasárnapi foci: Loki-Vidi, NB II, NB III

Lesz azért ma is minek szurkolni.

Forrás:

NB I
15. FORDULÓ
17.00: Debreceni VSC–Mol Vidi FC (Tv: M4 Sport)
 
NB II
18. FORDULÓ 
13.00: Tiszakécske–Vác FC
13.00: Kaposvári Rákóczi FC–Dorog
13.00: Nyíregyháza Spartacus–Soroksár
13.00: ETO FC Győr–Kazincbarcika
13.00: Monor–Zalaegerszegi TE FC
17.00: Balmazújváros–Budafoki MTE
17.00: Csákvár–Mosonmagyaróvári TE
17.00: BFC Siófok–Budaörs
17.00: Vasas FC–Ceglédi VSE
18.00: Békéscsaba–Gyirmót FC Győr
 
NB III
16. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
13.00: Jászberény–Cigánd
13.00: Tállya–ESMTK
13.00: Salgótarjáni BTC–Szolnoki MÁV
13.00: Putnok–Debreceni EAC
13.00: Tiszaújváros–Eger
13.00: Nyírbátor–Füzesgyarmat
13.00: Sajóbábony–DVTK II
13.00: Sényő–Gyöngyösi AK
KÖZÉP-CSOPORT
13.00: Szentlőrinc–SZEOL SC
13.00: Makó–Szeged-GA
13.00: Pécsi MFC–Dunaújváros
13.00: Szekszárd–Kozármisleny
13.00: RKSK–Hódmezővásárhely
13.00: Taksony–Kecskeméti TE
13.00: Bp. Honvéd-MFA–Iváncsa
13.00: FC Dabas–Paksi FC II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–III. kerületi TVE
11.00: Mol Vidi FC II–Érd
13.00: THSE-Szabadkikötő–FC Ajka
13.00: Pápai Perutz–Ménfőcsanak
13.00: Nagykanizsa–Andráshida
13.00: Sárvár–BKV Előre
13.00: Komárom–Csepel
13.00: Pénzügyőr–Dunaharaszti
 
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
13.00: Monor (NB II)–Haladás-Viktória
13.30: Mol Vidi FC (NB II)–Ferencváros
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
13. FORDULÓ
14.30: AFC Bournemouth–Arsenal (Tv: Spíler1)
17.00: Wolverhampton Wanderers–Huddersfield Town (Tv: Spíler1)
 
FRANCIA LIGUE 1
14. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Rennes
17.00: Nice–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Amiens–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
12. FORDULÓ
15.30: Freiburg–Werder Bremen (Tv: Sport2)
18.00: Borussia Mönchengladbach–Hannover
 
OLASZ SERIE A
13. FORDULÓ
12.30: Parma–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Fiorentina (Tv: Digi Sport3)
15.00: Empoli–Atalanta
15.00: Napoli–Chievo (Tv: Digi Sport1)
18.00: Lazio–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.30: Genoa–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00: Athletic Bilbao–Getafe
16.15: Sevilla–Real Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Espanyol–Girona (Tv: Spíler2)
20.45: Villarreal–Real Betis (Tv: Spíler2)
 
MLS
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
23.00: Atlanta United–New York Red Bulls (Tv: Eurosport1)
 
NŐI U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, URUGUAY
19.45 és 22.45: negyeddöntő (Tv: Eurosport2)

Legfrissebb híreink