Vasárnapi foci: Loki-Fradi, 'Pool-City, Juve-Milan

Forduló az NB II-ben és az NB III-ban.

Forrás:

NB I
12. FORDULÓ
17.15:
 Debreceni VSC–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport) 

NB II 
17. FORDULÓ
13.30: 
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC
13.30: Vác FC–Gyirmót FC Győr
13.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics
13.30: Kazincbarcika–Aqvital FC Csákvár
13.30: Duna Aszfalt TLC–Budaörs
17.00: FC Ajka–Dorogi FC
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás
17.00: MTK Budapest–BFC Siófok
17.00: Vasas FC–Szolnoki MÁV FC  

NB III
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
13.30: 
Cegléd–FC Hatvan
13.30: Jászberény–ESMTK
13.30: Tiszaújváros–Eger
13.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
13.30: Sényő–Gyöngyös
13.30: DEAC–DVTK II
13.30: Ózd–DVSC II
13.30: Tállya–Putnok FC
KÖZÉP-CSOPORT
13.30: Dabas–Iváncsa
13.30: Dunaharaszti MTK–Dunaújváros
13.30: PMFC–Kelen SC
13.30: THSE-Szabadkikötő–Szentlőrinc
13.30: Bp. Honvéd II–Szekszárd
13.30: Kecskeméti TE–Kozármisleny
13.30: Monor–Taksony
13.30: Rákosmente–Dabas-Gyón FC
NYUGATI CSOPORT
11.00:
 Puskás Akadémia II–Komárom VSE
13.30: Veszprém–Hévíz SK
13.30: Balatonlelle–Érd
13.30: BKV Előre–Sárvár FC
13.30: Mosonmagyaróvár–Pápai FC
13.30: FC Nagykanizsa–Mol Fehérvár FC II
13.30: III. Kerületi TVE–Ménfőcsanak
13.30: Bicskei TC–Lipót SK

ANGOL PREMIER LEAGUE
12. FORDULÓ
15.00:
 Manchester United–Brighton (Tv: Spíler1)
15.00: Wolverhampton–Aston Villa
17.30: Liverpool–Manchester City (Tv: Digi Sport1) 

FRANCIA LIGUE 1
13. FORDULÓ
15.00:
 Rennes–Amiens
17.00: Montpellier–Toulouse
17.00: Nantes–St.-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
11. FORDULÓ
13.30: 
Mönchengladbach–Werder Bremen (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Leverkusen (Tv: Sport2)
18.00: Freiburg–Frankfurt

OLASZ SERIE A
12. FORDULÓ
12.30: 
Cagliari–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Lecce (Tv: Digi Sport3)
15.00: Sampdoria–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–SPAL
18.00: Parma–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
13. FORDULÓ
12.00: 
Mallorca–Villarreal (Tv: Spíler2)
14.00: Athletic Bilbao–Levante (Tv: Spíler2)
16.00: Atlético Madrid–Espanyol (Tv: Spíler2)
18.30: Getafe–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Betis–Sevilla (Tv: Spíler2)

U17-ES VILÁGBAJNOKSÁG, BRAZÍLIA
NEGYEDDÖNTŐ

20.30: Hollandia–Paraguay
hétfő 0.00: Dél-Korea–Mexikó

Legfrissebb híreink