Vasárnapi foci: Haladás-DVTK, United-Chelsea

Rangadókkal robognak a zárás felé a bajnokságok.

NB II
34. FORDULÓ 
15.00: Nyíregyháza–Balmazújváros
17.00: Békéscsaba–Vác FC
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Tiszakécske
17.00: Monor–Mosonmagyaróvár
17.00: Vasas–Kazincbarcika
17.00: BFC Siófok–Gyirmót FC Győr
17.00: Csákvár–Soroksár
17.00: ETO FC Győr–Dorog
17.00: Cegléd–Budafoki MTE
18.00: ZTE FC–Budaörs (Tv: M4 Sport)
 
NB III
25. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
12.30: Tállya–Gyöngyösi AK
16.30: Jászberény–Szolnoki MÁV FC
16.30: Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC
16.30: ESMTK–Eger SE
16.30: Cigánd–Füzesgyarmat
16.30: Sajóbábony–Sényő
16.30: Salgótarjáni BTC–Nyírbátor
16.30: Putnok–Tiszaújváros
KÖZÉP-CSOPORT
16.30: Szeged-GA–Kozármisleny
16.30: Iváncsa–Hódmezővásárhely
16.30: SZEOL SC–KTE
16.30: PMFC–Taksony
16.30: Szekszárd–RKSK
16.30: Szentlőrinc–Dunaújváros
16.30: Bp. Honvéd-MFA–Paks II
16.30: Makó–FC Dabas
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mol Vidi FC II
13.30: III. ker. TVE–Andráshida
16.30: FC Ajka–Csepel
16.30: Pénzügyőr–Érd
16.30: Pápai Perutz–Komárom
16.30: Nagykanizsa–Sárvár
16.30: THSE-Szabadkikötő –Ménfőcsanak
16.30: Dunaharaszti–BKV Előre
 
NB I
19. FORDULÓ
15.00: Haladás Viktória–DVTK
16.00: Astra–MLE
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
36. FORDULÓ
13.00: Leicester City–Arsenal
15.05: Burnley–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Manchester United–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
 
FRANCIA LIGUE 1
34. FORDULÓ
15.00: Amiens–Strasbourg
15.00: Angers–Reims
15.00: Caen–Dijon
15.00: Lille–Nimes (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nice–Guingamp
17.00: Saint-Étienne–Toulouse (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Nantes (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
31. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–Wolfsburg (Tv: Sport2)
18.00: Nürnberg–Bayern München (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
34. FORDULÓ
12.30: Frosinone–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: SPAL–Genoa
15.00: Chievo–Parma
18.00: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport2)
20.30: Torino–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
12.00: Valencia–Eibar
14.00: Girona–Sevilla (Tv: Spíler2)
16.15: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Huesca (Tv: Spíler2)
20.45: Rayo Vallecano–Real Madrid (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
31. FORDULÓ
21.00: Boavista–Moreirense (Tv: Sport2)

Legfrissebb híreink