Vasárnapi foci: Fradi-Kisvárda, topbajnokságok

Újabb forduló az NB II-ben és NB III-ban.

Forrás:

NB I
7. FORDULÓ

16.00: Ferencvárosi TC–Kisvárda Master Good (Tv: M4 Sport)

NB II
10. FORDULÓ

14.00: MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC
16.00: Vác FC–Vasas FC, Szamos Mihály Sporttelep
17.00: Aqvital FC Csákvár–WKW ETO FC Győr
17.00: Szolnoki MÁV FC–Budaörs
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Dorogi FC
17.00: BFC Siófok–Soroksár SC
17.00: Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Szombathelyi Haladás–FC Ajka
17.00: Budafoki MTE–Kazincbarcika 

NB III
8. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: Balassagyarmat–FC Hatvan
16.00: Sényő–Tiszaújváros
16.00: DEAC–Jászberény
16.00: Ózd–Cegléd
16.00: Tállya–ESMTK
16.00: Putnok FC–Eger
16.00: DVSC II–Füzesgyarmat
16.00: DVTK II–Gyöngyös
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: THSE-Szabadkikötő–Iváncsa
16.00: Bp. Honvéd II–PMFC
16.00: Kecskeméti TE–Dunaharaszti MTK
16.00: Monor–Dabas
16.00: Rákosmente–Dunaújváros
16.00: Dabas-Gyón FC–Kelen SC
16.00: Taksony–Szentlőrinc
16.00: Kozármisleny–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
11.00: 
Puskás Akadémia II–Érd
14.30: Ménfőcsanak–Mol Fehérvár FC II
16.00: Mosonmagyaróvár–Hévíz Sportkör
16.00: FC Nagykanizsa–BKV Előre
16.00: III. Ker. TVE–Balatonlelle
16.00: Bicskei Torna Club–Veszprém
16.00: Komárom VSE–Sárvár FC
16.00: Petőfi Sportkör Lipót–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
7. FORDULÓ
17.30: 
Leicester CIty–Newcastle United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
8. FORDULÓ
15.30: 
Strasbourg–Montpellier (Tv: Digi Sport3)
17.00: Nimes–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–Rennes (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
15.30: 
Düsseldorf–Freiburg (Tv: Sport2)
18.00: Köln–Hertha

OLASZ SERIE A
6. FORDULÓ
12.30: 
Napoli–Brescia (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Genoa (Tv: Digi Sport2)
15.00: Lecce–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Bologna
18.00: Cagliari–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Fiorentina (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
7. FORDULÓ
12.00: 
Espanyol–Valladolid (Tv: Spíler2)
14.00: Eibar–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
16.00: Alavés–Mallorca (Tv: Spíler2)
18.30: Levante–Osasuna (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Sociedad (Tv: Spíler2)

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
10. FORDULÓ

18.00: DAC (Dunaszerdahely)–Zilina  

Legfrissebb híreink