Vasárnapi foci: folytatódik a harc az NB I-ért

Trófeát nyerhet az Ajax.

Forrás:

NB II
36. FORDULÓ
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Vác FC
17.00: Tiszakécske–Balmazújváros
17.00: Monor–Cegléd
17.00: BFC Siófok–Mosonmagyaróvár
17.00: Csákvár–Kazincbarcika
17.00: ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba–Soroksár
17.00: Nyíregyháza–Dorog
17.00: ZTE FC–Budafoki MTE
18.00: Vasas–Budaörs (Tv: M4 Sport) 
 
NB III
26. FORDULÓ
KELETI CSOPORT 
17.00: Eger SE–Cigánd
17.00: Debreceni EAC–ESMTK
17.00: Szolnoki MÁV FC–Diósgyőri VTK II
17.00: Nyírbátor–Putnok
17.00: Sényő–Salgótarjáni BTC
17.00: Gyöngyösi AK–Sajóbábony
17.00: Füzesgyarmat–Tállya
17.00: Tiszaújváros–Jászberény
KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kozármisleny–Iváncsa
17.00: Taksony–Szekszárd
17.00: FC Dabas–Pécsi MFC
17.00: Rákosmente KSK–Szentlőrinc
17.00: Paksi FC II–Makó
17.00: Hódmezővásárhely–SZEOL SC
17.00: Kecskeméti TE–Bp. Honvéd-MFA
19.00: Dunaújváros–Szeged-GA
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Vidi FC II–Pápai Perutz
17.00: Érd–Puskás Akadémia II
17.00: Komárom–Nagykanizsa
17.00: Sárvár–THSE-Szabadkikötő
17.00: Andráshida–Dunaharaszti
17.00: Csepel–Pénzügyőr
17.00: BKV Előre–FC Ajka
18.00: Ménfőcsanak–III. ker. TVE
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
37. FORDULÓ
15.00: Chelsea–Watford (Tv: Spíler1)
15.00: Huddersfield Town–Manchester United (Tv: Digi Sport1)
17.30: Arsenal–Brighton & Hove Albion (Tv: Digi Sport1) 
 
FRANCIA LIGUE 1
35. FORDULÓ
15.00: Montpellier–Amiens (Tv: Digi Sport3)
15.00: Nantes–Dijon
15.00: Toulouse–Rennes
17.00: Monaco–Saint-Étienne (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lyon–Lille (Tv: Digi Sport1) 
 
NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.30: Schalke 04–Augsburg (Tv: Sport1)
15.30: Freiburg–Fortuna Düsseldorf
18.00: Bayer Leverkusen–Eintracht Frankfurt (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30: Empoli–Fiorentina (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Atalanta (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sassuolo–Frosinone
15.00: Parma–Sampdoria
18.00: Genoa–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.30: Napoli–Cagliari (Tv: Digi Sport2) 
 
SPANYOL LA LIGA
36. FORDULÓ
12.00: Getafe–Girona
14.00: Eibar–Real Betis
16.15: Real Madrid–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
20.45: Huesca–Valencia (Tv: Spíler2)
 
HOLLAND KUPA
DÖNTŐ
18.00: Willem II–Ajax 
 
WALESI KUPA
DÖNTŐ
15.45: Connah's Quay–The New Saints

Legfrissebb híreink