Vasárnapi foci: eljött a rangadók napja

Magyarországon és szerte Európában is nagy összecsapások jönnek.

Forrás:

NB II
30. FORDULÓ
16.00: BFC Siófok–Balmazújváros
16.00: Budaörs–Kazincbarcika
16.00: Cegléd–Gyirmót FC Győr
16.00: Monor–Dorog
16.00: Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE
17.00: Vasas–Vác FC
17.00: Csákvár–Tiszakécske
17.00: ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Békéscsaba–Nyíregyháza
17.00: ZTE FC–Soroksár
 
NB III
21. FORDULÓ 
KELETI CSOPORT
11.00: Tállya–Putnok
15.30: Jászberény–Eger SE
15.30: Debreceni EAC–Füzesgyarmat
15.30: Szolnoki MÁV FC–Gyöngyösi AK
15.30: Diósgyőri VTK II–Sényő
15.30: ESMTK–Nyírbátor
15.30: Cigánd–Tiszaújváros
15.30: Sajóbábony–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
15.30: Szeged-GA–FC Dabas
15.30: Szentlőrinc–Hódmezővásárhely
15.30: Kozármisleny–KTE
15.30: Iváncsa–Taksony
15.30: SZEOL SC–RKSK
15.30: Bp. Honvéd-MFA–Szekszárd
15.30: Makó–PMFC
17.00: Dunaújváros–Paks II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Pápai Perutz
15.30: III. ker. TVE–Mol Vidi FC II
15.30: THSE-Szabadkikötő–BKV Előre
15.30: Andráshida–Csepel
15.30: Pénzügyőr–Nagykanizsa
15.30: Dunaharaszti–Komárom
16.00: FC Ajka–Sárvár
18.00: Ménfőcsanak–Érd
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
15.05: Cardiff City–Chelsea (Tv: Spíler1)
17.30: Liverpool–Tottenham (Tv: Digi Sport1)
 
FRANCIA LIGUE 1
30. FORDULÓ
15.00: Amiens–Bordeaux
15.00: Dijon–Nice
15.00: Monaco–Caen (Tv: Digi Sport3)
15.00: Saint-Étienne–Nimes
17.00: Nantes–Lille (Tv: Digi Sport3)
21.00: Toulouse–Paris Saint-Germain (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
27. FORDULÓ
15.30: Hannover–Schalke (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–VfB Stuttgart (Tv: Sport2)
 
OLASZ SERIE A
29. FORDULÓ
12.30: Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Napoli (Tv: Digi Sport1)
15.00: Frosinone–SPAL
15.00: Fiorentina–Torino (Tv: Digi Sport2)
18.00: Bologna–Sassuolo (Tv: Digi Sport2)
20.30: Internazionale–Lazio (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
29. FORDULÓ
12.00: Levante–Eibar
14.00: Rayo Vallecano–Real Betis (Tv: Spíler2)
16.15: Sevilla–Valencia (Tv: Spíler2)
18.30: Real Valladolid–Real Sociedad (Tv: Spíler2)
20.45: Real Madrid–Huesca (Tv: Spíler2) 
 
SZLOVÁK FORTUNA LIGA
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS, 2. FORDULÓ
15.00: Slovan Bratislava–DAC Dunaszerdahely

Legfrissebb híreink