Vasárnapi foci: csúcsrangadó az olasz bajnokságban

Folytatódik a küzdelem az NB II-ben és az NB III-ban.

Forrás:

FUTBALLPROGRAM
 
NB II
29. FORDULÓ
15.00: Tiszakécske–BFC Siófok
15.00: Vác FC–Monor
15.00: Dorog–ZTE FC
15.00: Soroksár–Cegléd
15.00: Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár
17.00: Budafoki MTE–Békéscsaba
17.00: Nyíregyháza–ETO FC Győr
17.00: Kaposvári Rákóczi FC–Csákvár
17.00: Vasas–Balmazújváros
17.00: Gyirmót FC Győr–Budaörs
 
NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
11.00: Tállya–Sajóbábony
15.00: Jászberény–Füzesgyarmat
15.00: Eger SE–Gyöngyösi AK
15.00: Debreceni EAC–Sényő
15.00: Szolnoki MÁV FC–Nyírbátor
15.00: Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros
15.00: ESMTK–Putnok
15.00: Cigánd–Salgótarjáni BTC
KÖZÉP-CSOPORT
15.00: Szentlőrinc SE–Kecskeméti TE
15.00: Szeged-GA–Rákosmente KSK
15.00: Iváncsa–Szekszárdi UFC
15.00: SZEOL SC–Pécsi MFC
15.00: Hódmezővásárhely–Paksi FC II
15.00: Kozármisleny–FC Dabas
15.00: Bp. Honvéd-MFA–Makó FC
17.00: Dunaújváros–Taksony
NYUGATI CSOPORT
15.00: THSE-Szabadkikötő–Csepel
15.00: BVK Előre–Érd
15.00: III. ker. TVE–Sárvár
15.00: Dunaharaszti–Nagykanizsa
15.00: Andráshida–Mol Vidi FC II
15.00: Pénzügyőr–Puskás Akadémia II
16.00: FC Ajka–Pápai Perutz
18.00: Ménfőcsanak–Komárom
 
NŐI NB I
14. FORDULÓ
11.00: ETO FC Győr–MTK
13.00: Astra–Ferencváros
13.00: Haladás–Szent Mihály
15.00: DVTK–MLE
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
31. FORDULÓ
15.15: Fulham–Liverpool (Tv: Digi Sport1)
17.30: Everton–Chelsea (Tv: Spíler1)
 
ANGOL FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
15.00: Millwall (II.)–Brighton & Hove Albion
 
FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ
15.00: Reims–Nantes (Tv: Digi Sport3)
17.00: Bordeaux–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Paris Saint-Germain–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ
13.30: Bayer Leverkusen–Werder Bremen (Tv: Sport1)
15.30: Eintracht Frankfurt–Nürnberg (Tv: Sport1)
18.00: Bayern München–Mainz 05 (Tv: Sport1)
 
OLASZ SERIE A
28. FORDULÓ
12.30: Genoa–Juventus (Tv: Digi Sport1)
15.00: Atalanta–Chiveo
15.00: Empoli–Frosinone
15.00: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)
18.00: Napoli–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.30: Milan–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ
12.00: Eibar–Real Valladolid
16.15: Espanyol–Sevilla (Tv: Spíler2)
18.30: Valencia–Getafe (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Rayo Vallecano
20.45: Real Betis–Barcelona (Tv: Spíler2)
 
PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
26. FORDULÓ
18.30: Moreirense–Benfica (Tv: Sport2)
 
TÖRÖK SÜPER LIG
26. FORDULÓ
17.00: Bursaspor–Galatasaray (Tv: Digi Sport3)
 

Legfrissebb híreink