Vasárnapi foci: bajnokit játszik a Fradi, folytatódik a Magyar Kupa

Rangadón bizonyíthat a Liverpool.

Forrás:

NB I
2. FORDULÓ (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS)

17.00: Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NŐI NB I
5. FORDULÓ

15.00: Haladás–DVTK

MAGYAR KUPA
6. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ)

AZ NB I-ES CSAPATOK MÉRKŐZÉSEI
15.00: Pilisi LK (Pest megyei I.)–Kisvárda

TOVÁBBI MÉRKŐZÉSEK

15.00: Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
15.00: XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (Baranya megye I.)
15.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongád megye I.)
15.00: Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
15.00: Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
15.00: Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)

ANGOL PREMIER LEAGUE
6. FORDULÓ

15.00: Crystal Palace–Wolverhampton Wanderers
15.00: West Ham United–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: Arsenal–Aston Villa
17.30: Chelsea–Liverpool FC (Tv: Digi Sport1)

FRANCIA LIGUE 1
6. FORDULÓ

15.00: Rennes–Lille (Tv: Digi Sport3)
17.00: Angers–Saint-Étienne
21.00: Lyon–PSG (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
5. FORDULÓ

15.30: Borussia Mönchengladbach–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport2)
18.00: Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
4. FORDULÓ

12.30: Sassuolo–SPAL (Tv: Digi Sport1)
15.00: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lecce–Napoli (Tv: Digi Sport2)
15.00: Sampdoria–Torino
18.00: Atalanta–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
20.45: Lazio–Parma (Tv: Digi Sport2)

SPANYOL LA LIGA
5. FORDULÓ

12.00: Getafe–Mallorca
14.00: Espanyol–Real Sociedad
16.00: Valencia–Leganés (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Deportivo Alavés (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Real Madrid (Tv: Spíler2)

Legfrissebb híreink