Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

Londoni rangadó lesz az angol bajnokságban.

Forrás:

NB I
5. FORDULÓ

18.00: Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)

NB II 
7. FORDULÓ

16.30: Dorog–Haladás
16.30: Tiszakécske–MTK Budapest
16.30: Kazincbarcika–Nyíregyháza
17.00: Ajka–Vác
17.00: Békéscsaba–Budafok
17.00: Budaörs–Gyirmót
17.00: Csákvár–Siófok
17.00: Szolnoki MÁV–Szeged
 

NB III
5. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

16.00: ESMTK–DVTK II
16.00: Cegléd–DVSC II
16.00: Jászberény–Putnok FC
16.00: Tiszaújváros–Tállya
16.00: Balassagyarmat–Ózd
16.00: Sényő–DEAC
16.00: Eger–Gyöngyös
16.00: FC Hatvan–Füzesgyarmat

KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dabas–Taksony
16.00: Dunaharaszti MTK–Dabas-Gyón FC
16.00: PMFC–Rákosmente
16.00: THSE-Szabadkikötő–Monor
16.00: Bp. Honvéd II–Kecskeméti TE
16.00: Kelen SC–Szekszárd
16.00: Iváncsa–Szentlőrinc
16.00: Dunaújváros–Kozármisleny

NYUGATI CSOPORT
16.00: Érd–Ménfőcsanak
16.00: Veszprém–Petőfi Sportkör Lipót
16.00: Balatonlelle–Komárom VSE
16.00: BKV Előre–Puskás Akadémia II
16.00: Mosonmagyaróvár–Bicskei Torna Club
16.00: FC Nagykanizsa–III. Ker. TVE
16.00: Sárvár FC–Mol Fehérvár FC II
16.00: Hévíz Sportkör–Pápai Perutz FC

ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ

15.00: Everton–Wolverhampton (Tv: Digi Sport1)
17.30: Arsenal–Tottenham (Tv: Digi Sport1)

NÉMET BUNDESLIGA
3. FORDULÓ

15.30: Werder Bremen–Augsburg (Tv: Sport1)
18.00: Eintracht Frankfurt–Fortuna Düsseldorf (Tv: Sport1)

NÉMET 2. BUNDESLIGA
5. FORDULÓ

13.30: Hamburg–Hannover (Tv: Sport1)

SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ

17.00: Valencia–Mallorca (Tv: Spíler2)
19.00: Atl. Madrid–Eibar (Tv: Spíler2)
19.00: Espanyol–Granada
21.00: Villarreal–Real Madrid (Tv: Spíler2)

OLASZ SERIE A
2. FORDULÓ

18.00: Lazio–Roma (Tv: Digi Sport2)
20.45: Atalanta–Torino (Tv: Digi Sport3)
20.45: Cagliari–Inter (Tv: Digi Sport1)
20.45: Genoa–Fiorentina
20.45: Lecce–Hellas Verona
20.45: Sassuolo–Sampdoria
20.45: Udinese–Parma

FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ

15.00: Reims–Lille (Tv: Digi Sport3)
15.00: Rennes–Nice
17.00: Strasbourg–Monaco (Tv: Digi Sport3)
21.00: Marseille–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
4. FORDULÓ

22.00: Braga–Benfica (Tv: Sport1)

TÖRÖK SÜPER LIG
3. FORDULÓ

18.15: Genclerbirligi–Basaksehir (Tv: Sport2)

Legfrissebb híreink