Szerdai foci: nem csak Magyarországon lesznek kuparangadók

Bőven lesz miből csemegézni.

Forrás:

FUTBALLPROGRAM
 
MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
12.00: III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.30: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás
12.30: Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
12.30: Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC
12.30: Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest
12.30: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II)
12.30: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III)
12.30: FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30: Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
12.30: Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
12.30: Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
12.30: Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III)
12.30: Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
12.30: Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
12.30: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
12.30: Balatonlelle SE (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony VSE (NB III)
12.30: Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
12.30: Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár SC (NB II)
12.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II)
12.30: SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 
15.30: Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Csákvár (NB II)–Paksi FC
17.00: Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba Előre (NB II)
18.00: Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd
20.00: ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
Az utolsó mérkőzés után sorsolás (Tv: M4 Sport)
 
OLASZ SERIE A
AZ 1. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
20.30: Milan–Genoa (Tv: Digi Sport1)
 
ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
20.45: West Ham United–Tottenham Hotspur
20.45: Chelsea–Derby County (II.) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Arsenal–Blackpool (III.)
21.00: Middlesbrough (II.)–Crystal Palace
 
NÉMET KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
18.30: Borussia Dortmund–Union Berlin (II.) (Tv: Sport1)
18.30: 1. FC Köln (II.)–Schalke 04
18.30: Weiche Flensburg (IV.)–Werder Bremen
18.30: Hansa Rostock (III.)–1. FC Nürnberg
20.45: Borussia Mönchengladbach–Bayer Leverkusen
20.45: RB Leipzig–Hoffenheim (Tv: Sport1)
20.45: Arminia Bielefeld (II.)–MSV Duisburg (II.)
20.45: Holstein Kiel (II.)–Freiburg
 
SPANYOL KIRÁLY-KUPA
A 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT
19.30: Melilla (III.)–Real Madrid
20.30: Córdoba (II.)–Getafe
20.30: Deportivo Alavés–Girona
20.30: Mallorca (II.)–Real Valladolid
21.30: Cultural Leonesa (III.)–Barcelona
 
MLS
csütörtök, 2.30: rájátszás (Tv: Eurosport1)

Legfrissebb híreink