Ronaldo vezette győzelemre a Juvét – videó, tabella

Elképesztő sorozatban a torinóiak.

Az AC Milan meglepetésre 2-2-es döntetlent játszott otthon az Atalantával. A vendégek a 92. percben Emiliano Rigoni találatával egyenlítettek, az argentin középpályás egy lecsorgó labdát bombázott a kapuba öt méterről.

A címvédő Juventus két hajrában szerzett góllal győzött a nyeretlen Frosinone otthonában így továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. A 81. percben Cristiano Ronaldo juttatta vezetéshez a torinóiakat, majd a 94. percben Federico Bernardeschi biztosította be a sikert.

Serie A, 5. forduló:
OLASZ SERIE A
5. FORDULÓ
Frosinone–Juventus 0–2 (Cristiano Ronaldo 81., Bernardeschi 94.)
Milan–Atalanta 2–2 (Higuaín 2., Bonaventura 61., ill. A. Gómez 54., Rigoni 91.)
Bologna–Roma 2–0 (Mattiello 36., Santander 59.)
Chievo–Udinese 0–2 (De Paul 76., Lasagna 90.)
Lazio–Genoa 4–1 (Caicedo 7., Immobile 23., 89., Milinkovics-Szavics 53., ill. Piatek 46.)
Torino–Napoli 1–3 (Belotti 51. – 11-esből, ill. Insigne 4., 59., Verdi 21.)

SZOMBATI EREDMÉNYEK
Sampdoria–Internazionale 0–1 (Brozovic 94.)
Sassuolo–Empoli 3–1 (K-P. Boateng 13., Ferrari 57., Di Francesco 85., ill. Caputo 1.)
Parma–Cagliari 2–0 (Inglese 20., Gervinho 47.)
Fiorentina–SPAL 3–0 (Pjaca 18., Milenkovics 28., Chiesa 56.)