Két gól: parádézott a Fradi egykori játékosa – videók

Nyerőember volt a futballista.

Santos Laguna-Guadalajara 2-0 (1-0)
gólszerző:
Gorriarán (6., 53.)

A mexikói bajnokságban a Santos Laguna a Guadalajara csapatát látta vendégül. A hazaiaknál végigjátszotta a mérkőzést Fernando Gorriarán, aki 2017 és 2019 között a Ferencvárosban futballozott. A zöld-fehérekkel egyébként bajnoki címet ünnepelhetett tavaly.

Gorriarán nyerőembernek bizonyult csapata legutóbbi meccsén, hiszen két alkalommal is bevette az ellenfél kapuját. A hatodik percben egy szöglet után került a labda az uruguayi futballista elé, aki elemi erővel bombázott a kapuba.

Gol Gorri

Az 53. minutumban újra megvillant a 25 esztendős futballista, aki egy remek kiugratást követően küldte a labdát a jobb alsó sarokba.

Club Santos on Facebook Watch

A folytatásban Torres a 67. percben megkapta a második sárgáját, így 10 főre fogyatkozott a hazai csapat. A Guadalajara mégsem tudott élni a sansszal, Acevedo kapuja bevehetetlennek bizonyult. A Santos Laguna kapusa a hajrában még büntetőt is hárított.

A mérkőzés összefoglalója:

Resumen | Santos Laguna 2 – 0 Guadalajara | Liga MX – Guardianes 2020 – Jornada 2