Kabaré a Hertha mérkőzésén?

Wolfsburg - Fortuna istennő szorosan fogta Dárdai Pál kezét.

Jól kezdte a Wolfsburg otthonában vívott mérkőzést a Hertha, Vedad Ibisevic révén már a harmincadik másodpercre előnybe kerültek Dárdai Pálék.

Ami viszont ezt követően következett, az egy kabaréban is elmenne. A Wolfsburg egyenlített… VOLNA, ha a játékvezető videóbírós felülvizsgálattal nem érvényteleníti a korábban megadott gólt.

Ezt követően nem sokkal büntetőhöz jutottak a Farkasok, de Mario Gomez a felső kapufát találta el.

Majd újfent megszerezte az egyenlítő gólt a Wolfsburg, de a játékvezető ismét videóbírós segédletet kapott, és ezt is érvénytelenítette.

Úgy tűnik tehát, Fortuna nagyon szorosan fogja Dárdai Pál kezét. Felmerül azonban a kérdés, jó ez így, tényleg a videózásé lesz a jövő?

Frissítés: a Wolfsburg időközben harmadik és negyedik alkalommal is betalált, ezeket pedig már megadta a játékvezető, így az első félidőben 2-1 a mérkőzés állása.