Holman Dávid is villant, üzent a Slovan a Fradinak

Az egyik legnagyobb riválisukat simázták a pozsonyiak.

A címvédő Slovan Bratislava hazai pályán nagyon magabiztosan verte egyik legnagyobb otthoni riválisát, a Trencint, jelezve, hogy jó formában várja a Ferencváros elleni szerdai Bajnokok Ligája-selejtező visszavágót. Mint ismeretes, az első mérkőzésen Groupama Arénában a venégek győztek 2-1-re.

Holman Dávid, a pozsonyiak magyar középpályása a 36. percben gólpasszt adott David Hrncarnak, ezzel szünetben 1-0-ra vezetett a Slovan. A második félidőben, a 67. percben Andre Green góljával lett 2-0, majd a 82. percben Kucka, majd a 90.-ben Hrncar lőtt újabb gólt, így a Slovan végül kiütötte a Trencint.

SK Slovan Bratislava – AS Trencin 4-0 (1-0)
Nézőszám: 5338 néző

Slovan: Chovan – Hrnčár, Abena (79. Križan), Vernon, Lovat – Agbo – Green, Mustafič (76. Kankava), Holman (69. Kucka), Čakvetadze (69. Barsejjan) – Ramirez (69. Šaponjič)

AS Trencin: Kukučka – Kozlovský (46. Ďuriška), Pires, Stojsavljevič, Madu (83. Šebeň) – Bainovič – Kmeť (46. C. Ramirez), Lavrinčík (88. Gajdoš), Ibrahim, Soares – Letenaovič (8)

Gól: 36. és 90. Hrnčár, 69. Green, 82. Kucka