Elmarad a címvédés: Juve-Barca döntő lesz!

Madrid – Támadásban és védekezésben is jobb volt a Juventus.

Elmarad a címvédés, mert a hazai 2-1-es győzelem után 1-1-et játszott a Juventus a Real Madrid otthonában a BL-elődöntő visszavágóján. Az első mérkőzésen inkább támadásban, a második találkozás alkalmával inkább védekezésben nőtt a Bajnokok Ligája címvédője fölé a Juve.  A mai meccsen hevesen próbált kezdeni a Real, Ronaldo tizenegyesével meg is szerezte a vezetést, de a vendégek ebben a periódusban sem játszottak alárendelt szerepet. Voltak próbálkozásaik, Vidal lövése veszélyes volt, benne volt a levegőben, hogy az egy madridi gól kevés lehet. Fordulás után az a Morata talált be az egyébként bravúrokat és nagy hibákat is bemutató Casillas kapujába (emlékezetes marad a 93. percben rosszul elvégzett bedobása), akiről bár szép summáért, de könnyen lemondtak a madridiak. Az elődöntők előtt lesajnált torinói csapat a 180 perc alatt megmutatta, ha kell védekezni, ha kell, veszélyesen támadni is tud, rengeteget futva, szervezetten harcolva. Bár a történtek után félve írjuk le, hogy a Barcelona inkább a BL-finálé esélyesebbje, a katalánoknak vért kell majd izzadniuk, ha nyerni akarnak. A Juventus ugyanis az eredménycentrikus olasz labdarúgás minden sikerre vezető tulajdonságát a magáénak tudhatja. S. Z. Real Madrid-Juventus 1-1 Élő közvetítés a linkre kattintva olvasható

Real Madrid 1 – 1 Juventus ALL Goals and… by funnyno1