EL: nem lesz könnyű a Fradi volt BL-áldozatainak

És Lang Ádám csapatának sem.

Forrás:

A holland PSV Eindhovent fogadja a Lang Ádámot is foglalkoztató ciprusi Omonia a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki, második fordulójában. A nicosiaiak a magyar válogatott védővel felállva 1-1-es döntetlent értek el múlt csütörtökön a görög PAOK vendégeként, míg a PSV otthon kapott ki 2-1-re a spanyol Granadától.
    
A főtáblás küzdelmek második játéknapján az AC Milan - skót Celtic otthonában aratott múlt heti 3-1-es siker után - vendéglátóként lép pályára, ellenfele a cseh Sparta Praha lesz.
    
A Bajnokok Ligája selejtezőjében a Ferencváros által búcsúztatott Celtic ezúttal Lille-ben szerepel, míg az FTC másik két "áldozata" közül a Dinamo Zagreb a moszkvai CSZKA vendége lesz, a norvég Molde pedig a Rapid Wient fogadja.
    
A Premier League-együttesek közül az Arsenal az ír Dundalkot látja vendégül, a Tottenham Hotspur Antwerpenben, a Leicester City Athénban lép pályára, míg a Serie A-t képviselő AS Romához a szófiai CSZKA utazik, a meglepetésre vereséggel rajtoló Napoli pedig a Real Sociedad otthonában játszik.
    
A további fordulókat jövő csütörtökön, majd november 26-án, valamint december 3-án és 10-én rendezik meg. A kvartettekből az első kettő jut tovább a legjobb 32 közé, hozzájuk csatlakoznak a Bajnokok Ligájából a csoportharmadikok.

    
A csütörtöki program:
Európa-liga, csoportkör, 2. forduló:
G csoport:

Zorja Luhanszk (ukrán)-Braga (portugál) 18.55
AEK Athén (görög)-Leicester City (angol) 18.55
    
H csoport:
AC Milan (olasz)-Sparta Praha (cseh) 18.55
Lille (francia)-Celtic Glasgow (skót) 18.55
    
I csoport:
Sivasspor (török) - Makkabi Tel-Aviv (izraeli) 18.55
Qarabag (azeri)-Villarreal (spanyol) 18.55
    
J csoport:
Antwerp (belga)-Tottenham Hotspur (angol) 18.55
LASK Linz (osztrák)-Ludogorec (bolgár) 18.55
    
K csoport:
Feyenoord (holland)-Wolfsberg (osztrák) 18.55
CSZKA Moszkva (orosz)-Dinamo Zagreb (horvát) 18.55
    
L csoport:
Crvena zvezda (szerb)-Liberec (cseh) 18.55
Gent (belga)-Hoffenheim (német) 18.55
     
A csoport:
AS Roma (olasz)-CSZKA Szófia (bolgár) 21.00
CFR Cluj (román)-Young Boys (svájci) 21.00
    
B csoport:
Arsenal (angol)-Dundalk (ír) 21.00
Molde (norvég)-Rapid Wien (osztrák) 21.00
    
C csoport:
Slavia Praha (cseh)-Bayer Leverkusen (német) 21.00
Nice (francia) - Hapoel Beer-Sheva (izraeli) 21.00
    
D csoport:
Benfica (portugál)-Standard Liege (belga) 21.00
Glasgow Rangers (skót)-Lech Poznan (lengyel) 21.00
    
E csoport:
Omonia (ciprusi)-PSV Eindhoven (holland) 21.00
Granada (spanyol)-PAOK (görög) 21.00
    
F csoport:
Real Sociedad (spanyol)-SSC Napoli (olasz) 21.00
AZ Alkmaar (holland)-Rijeka (horvát) 21.00
 

Legfrissebb híreink