EL: Kiesett a Fradit kiejtő Partizani Tirana

Európa – Az MTK-t búcsúztató Qabala bejutott az EL-csoportkörbe.

Forrás: uefa.com

Csütörtök este 22 mérkőzést rendeztek az Európa Liga playoff körében. A Ferencvárost a Bajnokok Ligája-selejtezőben kiejtő Partizani Tirana 4-0-s összesítéssel búcsúzott az orosz FK Krasznodar ellen, míg a Videotont az előző EL-selejtező körben kiejtő dán Midtjylland 3-0-s összesítésben maradt alul a török Osmanlispor ellen. Az MTK-n túljutó azeri Qabala 1-0-ra kikapott a Maribor otthonában, de 3-2-es összesítéssel továbbment, így bejutott az Európa Liga főtáblájára.

 

Európa Liga, selejtező, playoff, visszavágó

 

Qarabag (azeri)–Göteborg (svéd) 3-0

Továbbjutott a Qarabag 3-1-es összesítéssel.

 

Bröndby (dán)–Panathinaikosz (görög) 1-1

Továbbjutott a Panathinaikosz 4-1-es összesítéssel

 

Liberec (cseh)–AEK Larnaca (ciprusi) 3-0

Továbbjutott a Liberec 4-0-s összesítéssel

 

Rosenborg (norvég)–Austria Wien (osztrák) 1-2

Továbbjutott az Austria Wien 4-2-es összesítéssel

 

Grasshoppers (svájci)–Fenerbahce (török) 0-2

Továbbjutott a Fenerbahce 5-0-s összesítéssel

 

Partizani (albán)–FK Krasznodar (orosz) 0-0

Továbbjutott a Krasznodar 4-0-s összesítéssel

 

BATE Boriszov (fehérorosz)–Asztana (kazah) 2-2

Továbbjutott az Asztana 4-2-es összesítéssel

 

Genk (belga)–Lokomotiva Zagreb (horvát) 2-0

Továbbjutott a Genk 4-2-es összesítéssel

 

PAOK (görög)–Dinamo Tbiliszi (grúz) 2-0

Továbbjutott a PAOK 5-0-s összesítéssel

 

Slavia Praha (cseh)–Sönderjyske (dán) 3-2

Továbbjutott a Slavia Praha 3-2-es összesítéssel

 

AZ Alkmaar (holland)–Vojvodina (szerb) 0-0

Továbbjutott az Alkmaar 3-0-s összesítéssel

 

Anderlecht (belga)–Slavia Praha (cseh) 3-0

Továbbjutott az Anderlecht 6-0-s összesítéssel

 

Osmanlispor (török)–Midtjylland (dán) 2-0

Továbbjutott az Osmanlispor 3-0-s összesítéssel

 

Skendija (macedón)–Gent (belga) 0-4

Továbbjutott a Gent 6-1-es összesítéssel

 

Maribor (szlovén)–Qabala (azeri) 1-0

Továbbjutott a Qabala 3-2-es összesítéssel

 

Hajduk Split (horvát)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 2-1

Továbbjutott tizenegyesek után a Maccabi Tel-Aviv 3-3-as összesítéssel

 

Crvena zvezda (szerb)–Sassuolo (olasz) 1-1

Továbbjutott a Sassuolo 4-1-es összesítéssel.

 

West Ham (angol)–Astra Giurgiu (román) 0-1

Továbbjutott az Astra Giurgiu 2-1-es összesítéssel

 

Saint-Étienne (francia)–Beitar (izraeli) 0-0

Továbbjutott a Saint-Étienne 2-1-es összesítéssel

 

Olympiakosz (görög)–Arouca (portugál) 2-1

Továbbjutott az Olympiakosz 3-1-es összesítéssel

 

Sahtar Doneck (ukrán)–Istanbul Basaksehir (török) 2-0

Továbbjutott a Sahtar Doneck 4-1-es összesítéssel

 

Rapid Wien (osztrák)–Trencín (szlovák) 0-2

Továbbjutott a Rapid Wien 4-2-es összesítéssel

 

Az Európa Liga csoportbeosztását péntek délután 13.00 órától sorsolják.

Legfrissebb híreink