Csütörtöki foci: három csapatunk is bemutatkozik az Európa-ligában

A Paks és az Újpest edzőmeccset játszik.

Forrás:

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS
19.00: Debreceni VSC (magyar)–Kukësi (albán) (Tv: M4 Sport)
20.30: FK Zeta (montenegrói)–Mol Fehérvár (magyar) (Tv: Duna World)
20.30: FC DAC 1904 (Dunaszerdahely, szlovákiai)–KS Cracovia (lengyel) 
21.00: Budapest Honvéd (magyar)–Zalgiris Vilnius (litván) (Tv: M4 Sport)
 
A további párosítás
15.30: Pjunik Jerevan (örmény)–Shkupi (északmacedón)
16.00: Ordabaszi (kazah)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
16.45: FK Ventspils (lett)–KF Teuta (albán)
17.00: Alaskert (örmény)–FK Makedonija Szkopje (északmacedón)
17.30: KF Laci (albán)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
17.30: JK Narva Trans (észt)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Petrocub Hincesti (moldovai)
18.00: Sabail FK (azeri)–Universitatea Craiova 1948 (román)
18.00: FC Flora (észt)–Radnicski Nis (szerb)
18.00: KuPS Kuopio (finn)–FK Vityebszk (FK Vicebszk, fehérorosz)
18.30: Balzan (máltai)–NK Domzale (szlovén)
18.30: FK Riteriai (litván)–KÍ (feröeri)
18.30: MFK Ruzomberok (Rózsahegy, szlovák)–Levszki Szófia (bolgár)
19.00: Radnik Bijeljina (bosnyák)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
19.00: Zalgiris Kaunas (litván)–Apollon Limassol (ciprusi)
19.00: Liepaja (lett)–Dinamo Minszk (Dinama Minszk, fehérorosz)
19.00: Malmö FF (svéd)–Ballymena United (északír)
19.00: Maccabi Haifa (izraeli)–NS Mura (Muraszombat, szlovén)
19.00: Crusaders FC (északír)–B36 Tórshavn (feröeri)
19.00: Dinamo Tbiliszi (grúz)–UE Engordany (andorrai)
19.00: Akademija Pandev (északmacedón)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Bröndby IF (dán)–FC Inter Turku (finn)
19.00: Europa FC (gibraltári)–Legia Warszawa (lengyel)
19.00: Brann (norvég)–Shamrock Rovers (ír)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Hibernians (máltai)
19.00: Molde FK (norvég)–KR (izlandi)
19.00: Cliftonville (északír)–Haugesund (norvég)
19.00: Speranta Nisporeni (moldovai)–Neftci PFK (azeri)
19.30: CS Fola Esch (luxemburgi)–Csihura Szacshere (grúz)
20.00: Olimpija Ljubljana (szlovén)–RFS Riga (lett)
20.00: Connah's Quay Nomads (walesi)–Kilmarnock FC (skót)
20.30: FCSB (román)–Milsami Orhei (moldovai)
20.30: Csukaricski (szerb)–Bananc (örmény)
20.45: Saint Patrick's (ír)–IFK Norrköping (svéd)
20.45: Aberdeen (skót)–RoPS Rovaniemi (finn)
20.45: Cork City (ír)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
21.00: NK Siroki Brijeg (bosnyák)–Kajrat Almati (kazah)
22.00: Breidablik (izlandi)–FC Vaduz (liechtensteini)
22.00: Stjarnan (izlandi)–Levadia Tallinn (észt)
 
NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
18.00: Paks–FK Zorja Luhanszk (ukrán I.)
18.00: Újpest FC–FC Ajka (NB II)
 
AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM
NEGYEDDÖNTŐ
18.00: Mali/Elefántcsontpart–Algéria (Tv: Sport1)
21.00: Madagaszkár–Ghána/Tunézia (Tv: Sport1)

Legfrissebb híreink