Csütörtöki foci: folytathatják a menetelésüket a magyar csapatok

Két angol gigász csap össze egymással felkészülési meccsen.

Forrás:

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 2. KÖR, ELSŐ MÉRKŐZÉS

18.55: Budapest Honvéd–Universitatea Craiova (román) (Győrben) (Tv: M4 Sport)
20.00: Mol Fehérvár–Vaduz (liechtensteini) (Tv: Duna World)
21.00: Torino (olasz)–DVSC (Tv: M4 Sport)
19.30: CSZKA Szófia (bolgár)–NK Osijek (Eszék, horvát)
20.30: DAC (Dunaszerdahely, szlovákiai)–Atromitosz (görög)

A további párosítás
15.30: Pjunik Jerevan (örmény)–FK Jablonec (cseh)
16.45: FK Ventspils (lett)–Gzira United (máltai)
17.00: Gabala (azeri)–Dinamo Tbiliszi (grúz)
17.30: Partizani Tirana (albán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Levszki Szófia (bolgár)
18.00: Csihura Szacshere (grúz)–Aberdeen (skót)
18.30: Utrecht (holland)–Zrinjski Mostar (bosnyák)
19.00: Haugesund (norvég)–Sturm Graz (osztrák)
19.00: Lechia Gdansk (lengyel)–Bröndby IF (dán)
19.00: Molde FK (norvég)–Csukaricski (szerb)
19.00: Arszenal Tula (orosz)–Neftci PFK (azeri)
19.00: Malatyaspor (török)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
19.00: Mladá Boleslav (cseh)–Ordabaszi (kazah)
19.00: FC Flora (észt)–Eintracht Frankfurt (német)
19.00: Alaskert (örmény)–FCSB (román)
19.00: Sahtyor Szoligorszk (Sahcjor Szalihorszk, fehérorosz)–Esbjerg (dán)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Kajrat Almati (kazah)
19.30: Lokomotiv Plovdiv (bolgár)–Spartak Trnava (Nagyszombat, szlovák)
19.30: Connah's Quay Nomads (walesi)–Partizan (szerb)
20.00: Piast Gliwice (lengyel)–Riga FC (lett)
20.00: IFK Norrköping (svéd)–Liepaja (lett)
20.00: Jeunesse Esch (luxemburgi)–Vitória (portugál)
20.15: Luzern (svájci)–KÍ (feröeri)
20.30: Gent (belga)–Viitorul (román)
20.30: Arisz (görög)–AEL Limassol (ciprusi)
20.30: AZ Alkmaar (holland)–Häcken (svéd)
20.45: NK Domzale (szlovén)–Malmö FF (svéd)
20.45: Rangers FC (skót)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
20.45: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói)–Zorja Luhanszk (ukrán)
20.45: Strasbourg (francia)–Maccabi Haifa (izraeli)
20.45: Wolverhampton (angol)–Crusaders (északír)
21.00: Valur Reykjavík (izlandi)–Ludorogec (bolgár)
21.00: Legia Warszawa (lengyel)–KuPS Kuopio (finn)
21.00: Espanyol (spanyol)–Stjarnan (izlandi)
21.00: Shamrock Rovers (ír)–Apollon Limassol (ciprusi)

TOPKLUBOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
13.30: Nemzetközi Bajnokok Kupája, Tottenham Hotspur (angol)–Manchester United (angol)
 

Legfrissebb híreink