Csütörtöki foci: dübörög az Európa-liga

EURÓPA-LIGA
3. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓK
 
BAJNOKI ÁG 
18.00: HJK (finn)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
Az első mérkőzésen: 0–3
19.00: CFR Cluj (romániai)–Alaskert (örmény) 
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: Suduva (litván)–Spartaks Jurmala (lett)
Az első mérkőzésen: 1–0
19.00: Midtjylland (dán)–The New Saints (walesi)
Az első mérkőzésen: 2–0
19.00: APOEL (ciprusi)–Hapoel Beer-Seva (izraeli)
Az első mérkőzésen: 2–2
19.00: Kukësi (albán)–Torpedo Kutaiszi (grúz)
Az első mérkőzésen: 2–5
20.00: Zrinjski (bosnyák)–Ludogorec Razgrad (bolgár)
Az első mérkőzésen: 0–1
20.00: F91 Dudelange (luxemburgi)–Legia Warszawa (lengyel)
Az első mérkőzésen: 2–1
20.45: Rosenborg (norvég)–Cork City (ír)
Az első mérkőzésen: 2–0
21.00: Valur (izlandi)–Sheriff (moldovai)
Az első mérkőzésen: 0–1
 
NEM BAJNOKI ÁG 
16.00: Kajrat Almati (kazah)–Sigma Olomouc (cseh)
Az első mérkőzésen: 0–2
17.30: AEK Larnaca (ciprusi)–Sturm Graz (osztrák)
Az első mérkőzésen: 2–0
18.30: FC Köbenhavn (dán)–CSZKA Szófia (bolgár)
Az első mérkőzésen: 2–1
18.30: Universitatea Craiova (román)–RB Leipzig (német)
Az első mérkőzésen: 1–3
19.00: Molde FK (norvég)–Hibernian (skót)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.00: Zenit (orosz)–Dinamo Minszk (fehérorosz)
Az első mérkőzésen: 0–4
19.00: Zalgiris Vilnius (litván)–Sevilla (spanyol) 
Az első mérkőzésen: 0–1
19.00: Progres Niederkorn (luxemburgi)–Ufa (orosz) 
Az első mérkőzésen:  1–2
19.30: Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Pjunik (örmény)
Az első mérkőzésen: 0–0
19.30: Luzern (svájci)–Olympiakosz Pireusz (görög)
Az első mérkőzésen: 0–4
19.45: LASK (osztrák)–Besiktas (török)
Az első mérkőzésen: 0–1
19.45: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Apollon Limassol (ciprusi)
Az első mérkőzésen: 0–4
20.00: Atalanta (olasz)–Hapoel Haifa (izraeli) 
Az első mérkőzésen: 4–1
20.00: Bröndby (dán)–Szpartak Szubotica (szerbiai)
Az első mérkőzésen: 2–0
20.00: FC Basel (svájci)–Vitesse (holland)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.15: Lech Poznan (lengyel)–Genk (belga)
Az első mérkőzésen: 0–2
20.15: Maribor (szlovén)–Rangers (skót)
Az első mérkőzésen: 1–3
20.30: FCSB (román)–Hajduk Split (horvát)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.30: Partizan Beograd (szerb)–Nordsjaelland (dán)
Az első mérkőzésen: 2–1
20.30: Rapid Wien (osztrák)–Slovan Bratislava (szlovák)
Az első mérkőzésen: 1–2
20.30: Gent (belga)–Jagiellonia Bialystok (lengyel)
Az első mérkőzésen: 1–0
20.30: Feyenoord (holland)–Trencín (szlovák)
Az első mérkőzésen: 0–4
20.45: Bordeaux (francia)–Mariupol (ukrán) 
Az első mérkőzésen: 3–1
20.45: Burnley (angol)–Istanbul Basaksehir (török)
Az első mérkőzésen: 0–0
20.45: HNK Rijeka (horvát)–Sarpsborg (norvég)
Az első mérkőzésen: 1–1
21.30: Sporting Braga (portugál)–Zorja Luhanszk (ukrán)  
Az első mérkőzésen: 1–1
 
U20-AS NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG
Negyeddöntő
15.45: Spanyolország–Nigéria (Tv: Eurosport2) 
19.15: Franciaország–Észak-Korea (Tv: Eurosport1)
 
ANGOL LIGAKUPA
20.40: Sunderland (III.)–Sheffield Wednesday (II.) (Tv: Digi Sport2)
 
MINIFUTBALL EURÓPA-BAJNOKSÁG, KIJEV
20.00: MAGYARORSZÁG–Csehország (Tv: M4 Sport)

Legfrisebb híreink