BL: Nikolicsék nagy pofont kaptak, a Real a 89. percig vereségre állt, de…

Európa – A Tottenham otthon bukott, gálázott a Manchester City.

A Bajnokok Ligája 1. fordulójának a szerdai játéknapján Nikolics Nemanja csapata, a Legia Warszawa 6-0-s pofonba szaladt bele Varsóban a Borussia Dortmund ellen, a magyar támadót csereként állt be a 63. percben, nem is állt messze a mérkőzés hajrájában a gólhoz, de sajnos nem jött össze neki.

A hatalmas esőzések miatt a mai napra halasztott összecsapáson a Manchester City könnyed, 4-0-s sikert aratott a Borussia Mönchengaldbach ellen, nem járt ilyen jól viszont a Tottenham, amely hazai pályán bukott a Monaco ellen.

A játéknap legnagyobb meglepetéséhez a Sporting állt, amely a 89. percig vezetett a Santiago Bernabéuban, ám jött Cristiano Ronaldo és Morata, így nyert meccset bukott a portugál gárda.

Bajnokok Ligája, 1. forduló

C-csoport:

Manchester City – Mönchengladbach 4-0 (Agüero 9., 28., 77. – a másodikat 11-esből, Iheanacho 90.)

E-csoport:

Bayer Leverkusen – CSZKA Moszkva 2-2 (Mehmedi 9., Calhanoglu 15., ill. Dzagoev 37., Eremenko 39.)

Tottenham – Monaco 1-2 (Alderweireld 45., ill. B. Silva 16., Lemar 31.)

F-csoport:

Legia Warszawa – Dortmund 0-6 (Götze 7., Papastathopoulos 15., Bartra 17., Guerreiro 51., Castro 76., Aubameyang 86.)

Real Madrid – Sporting Liszabon 2-1 (C. Ronaldo 89., Morata 94., ill. B. Cesar 48.)

G-csoport:

Club Brugge – Leicester City 0-3 (Albrighton 5., Mahrez 29., 61. – a másodikat 11-esből)

Porto – Köbenhavn 1-1 (Otavio 13., ill. Cornelius 52.)