nb1.hu

BL: Barca-Fradi kezdésként – TELJES MENETREND

Megvan a három hazai meccs időpontja is.

Az UEFA péntek este közzétette a Bajnokok Ligája csoportkörének pontos meccsbeosztását.

Ennek értelmében a G-csoportban szereplő Ferencváros október 20-án este Barcelonában kezdi meg szereplését, majd egy héttel később, első hazai találkozóján a Dinamo Kijevet fogadja. Ezt követi a Juventus elleni, szintén budapesti meccs, majd a visszavágó november végén. A Barcelona december 2-án látogat a magyar fővárosba, végül az ukrajnai zárás.

A TELJES MENETREND:

Bajnokok Ligája 2020/21, G-csoport:

1. forduló: október 20., kedd
18.55: 
Dinamo Kijev (ukrán)–Juventus (olasz)
21.00: FC Barcelona (spanyol)–FERENCVÁROS

2. forduló: október 28., szerda
21.00: 
Juventus (olasz)–FC Barcelona (spanyol)
21.00: FERENCVÁROS–Dinamo Kijev (ukrán)

3. forduló: november 4., szerda
21.00: 
FC Barcelona (spanyol)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–Juventus (olasz)

4. forduló: november 24., kedd
21.00: 
Juventus (olasz)–FERENCVÁROS
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FC Barcelona (spanyol)

5. forduló: december 2., szerda
21.00: 
Juventus (olasz)–Dinamo Kijev (ukrán)
21.00: FERENCVÁROS–FC Barcelona (spanyol)

6. forduló: december 8., kedd
21.00: 
FC Barcelona (spanyol)–Juventus (olasz)
21.00: Dinamo Kijev (ukrán)–FERENCVÁROS

Megosztás:
Kapcsolódó hírek