A szombati focimeccsek és televíziós közvetítések

Európa - Fókuszban az Újpest-Fradi!

NB I
24. FORDULÓ 
17.00: Mezőkövesd–Paksi FC
17.00: Puskás Akadémia FC–Videoton FC
17.00: Balmazújváros–Vasas FC
17.00: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd
17.00: Újpest FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
19.30: Haladás–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport)
 
NB III
21. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
16.00: Füzesgyarmat–Gyöngyösi AK
16.00: Tiszafüredi VSE–ESMTK
16.00: Balassagyarmati VSE–Tállya
16.00: Cigánd SE–Jászberényi FC
16.00: Nyírbátori FC–Monor 
16.00: Tiszaújváros–DVTK II
KÖZÉP-CSOPORT
16.00: Dunaújváros–Tiszakécske
16.00: Makó FC–Kozármisleny FC
16.00: Mórahalom VSE–Iváncsa
16.00: Pécsi MFC–Rákosmente
NYUGATI CSOPORT
16.00: Veszprém–Pénzügyőr SE
16.00: Csepel FC–Érdi VSE
16.00: Andráshida–Pápai Perutz FC
16.00: THSE-Szabadkikötő–Csornai SE 
16.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr II
 
 
 

Holnap Derbi: Sorossal is alázzák a Fradi huligánjai az újpestieket - képek - NB1.hu

Alázzák a fradisták azújpestieket

 
 
NŐI NB I
Rájátszás, 1. forduló
Felsőház
12.00: MTK–DVTK
Alsóház
13.00: Haladás Viktória–Astra HFC
 
ANGOL PREMIER LEAGUE
32. FORDULÓ
13.30: Crystal Palace–Liverpool (Tv: Spíler Tv)
16.00: West Ham United–Southampton
16.00: Brighton & Hove Albion–Leicester City
16.00: Manchester United–Swansea City (Tv: Spíler Tv)
16.00: Newcastle United–Huddersfield Town
16.00: Watford–AFC Bournemouth
16.00: West Bromwich Albion–Burnley
18.30: Everton–Manchester City (Tv: Spíler Tv)
 
FRANCIA LIGUE 1
31. FORDULÓ
17.00: Dijon–Marseille (Tv: Digi Sport2)
 
NÉMET BUNDESLIGA
28. FORDULÓ
15.30: Hoffenheim–1. FC Köln
15.30: Schalke 04–Freiburg (Tv: Eurosport2)
15.30: Bayer Leverkusen–Augsburg
15.30: Hannover 96–RB Leipzig
15.30: VfB Stuttgart–Hamburger SV
18.30: Bayern München–Borussia Dortmund (Tv: Eurosport2)
20.30: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Eurosport2)
 
OLASZ SERIE A
30. FORDULÓ
12.30: Bologna–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Lazio–Benevento (Tv: Digi Sport2)
15.00: Fiorentina–Crotone (Tv: Digi Sport3)
15.00: Internazionale–Hellas Verona (Tv: Digi Sport1)
15.00: Genoa–SPAL
15.00: Cagliari–Torino
15.00: Atalanta–Udinese
18.00: Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
18.00: Chievo–Sampdoria (Tv: Digi Sport3)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1)
 
SPANYOL LA LIGA
30. FORDULÓ
13.00: Girona–Levante (Tv: Sport1)
16.15: Athletic Bilbao–Celta Vigo (Tv: Sport2)
18.30: Las Palmas–Real Madrid (Tv: Sport2)
20.45: Sevilla–FC Barcelona (Tv: Sport1)
 
FRANCIA LIGAKUPA
DÖNTŐ
21.00: Paris Saint-Germain–Monaco (Tv: Digi Sport3)
 
MLS
vasárnap, 0.00: Chicago Fire–Portland Timbers (Tv: Eurosport2)
 

Holnap Derbi: undorítózzák az újpesti ultrák a Ferencvárost - képek - NB1.hu

Így alázzák az újpestiek a fradistákat

Legfrissebb híreink