A DVSC háromgólos előnyt szerzett az EL-selejtezőben

Debrecen – Verpecz István volt a Loki legjobbja a Szutjeszka ellen.

Csütörtök este a DVSC a Nagyerdei Stadionban fogadta a montenegrói Szutjeszka Niksics gárdáját az Európa Liga-selejtezők első fordulójában. Kondás Elemér gárdája az első félidőben mérsékelt tempóban futballozott, de Mihelic szemfüles góljával így is meg tudta szerezni a vezetést.
fotó: MTI A fordulás után a Loki nagyobb sebességi fokozatba kapcsolt, és a második félidőt végigtámadva, eldöntötte a találkozót, és valószínűleg a továbbjutást is. Az eredményt látva teljesen simának tűnhet a találkozó, de a Loki kapusa, Verpecz István nagyban hozzájárult a győzelemhez, ugyanis több parádés védést mutatott be a mérkőzés kulcspillanataiban.  DVSC-TEVA – Szutjeszka Niksics 3-0 (1-0) A mérkőzés részletes tudósítását ide kattintva olvashatják el!