Budapest – Újabb nemzetközi meccseket játszanak.
Mint jeleztük, a hétvégén Szlovákiában vett részt egy tornán Marco Rossi csapata. A kispestiek, a klub honlapjának a jelentése szerint, a hétvégén ismét útra kelnek. Előtte azonban szerdán a szlovák SK Senec gárdáját fogadják a Bozsik-stadionban. Július 12-én (vasárnap) 17 órakor a burgenlandi Bad Tatzmannsdorfban barátságos mérkőzést játszanak az orosz Tyerek Groznij ellen. Egy nappal korábban NB III-as csapatuk, a Honvéd/MFA szintén nemzetközi mérkőzést játszik a szlovák OFK Dunajska Luzna együttesével. A Honvéd/MFA kiegészül azokkal a játékosokkal, akik nem utaznak másnap Ausztriába. A szlovákok elleni szombati mérkőzést ingyen tekinthetik meg szurkolók. Rudolfot orosz csapattal hozták hírbe
Zajlik az élet a Lokinál: El-visszavágó és műtétek
Dzsudzsák már a héten csatlakozhat a török klubjához












