Hátrányból nyert a Diósgyőr Nyíregyházán

Nyíregyháza - Hiába vezettek a hazaiak. A szurkolók is "párbajoztak".

Komoly rendőri készültség mellett, a szurkolótáborok parázs szópárbajával rajtolt a mérkőzés, amelyet a hazaiak kezdtek jobban. Több mint negyedóra játék és egy kihagyott helyzet után megszerezte a vezetést Mátyus János csapata. A közönség által hajtott nyírségiek támadtak többet, a Diósgyőrnek nem sikerült kihasználnia a lehetőségeit. A második félidőt a vendégek kezdték jobban, a Nyíregyháza visszavett korábbi tempójából. Az aktívabb támadójáték révén kiegyenlített a Diósgyőr, sőt, a hajrában a vezetést is megszerezte egy letámadásból. A nyírségieknek a hátralévő időben már nem sikerült kiegyenlíteniük, így vereséggel búcsúztak közönségüktől az utolsó hazai mérkőzésükön. Nyíregyháza-DVTK 1-2 Részletes tudósítás a linkre kattintva olvasható

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)