A Puskás Akadémia ismét megtréfálta a Fradit – a gólok története

A felcsúti csapat a listavezető mumusa.

Puskás Akadémia-FTC 1-1

A felcsúti együttes a vasárnapi meccs előtt egyszer legyőzte a listavezető Fradit, emellett a Groupama Arénában döntetlent ért el a Fejér megyei alakulat az NB I mostani szezonjában. Hornyák Zsolt legénysége ismét pontot tudott rabolni az FTC-től, a vasárnapi találkozó 1-1-es döntetlennel végződött. A fővárosiak szerezték meg a vezetést a 17. percben, de Lovrencsics öngóljával egyenlítettek a hazaiak. A 70. percben egyébként 10 főre fogyatkozott a Puskás Akadémia, mivel van Nieff megkapta a második sárgáját.

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: DIBUSZ DÉNES

A Fradi kapusa a meccs elején óriásit védett Knezevic lövésénél. Emellett magabiztosan tette a dolgát.

A MECCS KULCSMOMENTUMA: A PUSKÁS AKADÉMIA EGYENLÍTÉSE

Viszonylag hamar tudott válaszolni a felcsúti csapat a Fradi vezető góljára. A hazaiak ezzel is bizonyították, hogy újra meg akarják ráncigálni az éllovas bajszát.

17. perc: Heistertől kapta meg a labdát Tokmac Nguen. A Fradi játékosa kb. nyolc méterről küldte a labdát a bal alsó sarokba (0-1).

Puskás Akadémia – FTC 0-1

31. perc: Knezevic beadásába Lovrencsics úgy ért bele, hogy a saját kapuját vette be (1-1).

Security Check Required

A KÖVETKEZŐ FELADAT

A Ferencváros a következő fordulóban a remek formában lévő Diósgyőrt fogadja, a találkozót június hetedikén rendezik meg. A Puskás Akadémia szintén ezen a napon lép majd pályára, a felcsútiak a ZTE otthonában vendégeskednek.

Puskás Akadémia FC – Ferencvárosi TC 1-1 (1-1)