Vasas-Honvéd: 184 szurkoló látott parázs edzőmeccset

Budapest - Két gól döntött!

2-0-ra kikaptunk felkészülési találkozón a bajnoki címvédő ellen – írja a vasasfc.hu. Nagy izgalmakat nem hozott a Honvéd elleni találkozónk első félideje. A mérkőzés első perceiben mindkét kapusnak résen kellett lennie egy-egy szabadrúgásnál, majd a csapatok főként a mezőnyben küzdöttek. Egyik alakulat sem tudott fölénybe kerülni, az igazán nagy helyzetek elmaradtak, de azért volt néhány próbálkozás, amelyek elkerülték a kaput.

A második félidőre a Honvéd csapata szinte teljes sorcserét hajtott végre, ami a játékrész második felére sajnos meghozta az eredményét. A 60. perctől a vendégek fokozatosan átvették a játék irányítását, láthatóan frissebbek voltak. A 66. percben meg is szerezték a vezetést, Tömösvári volt a gólszerző közelről (0-1). Továbbra is támadóbb volt a Kispest, a 78. percben pedig kétgólosra növelték az előnyüket, ismét Tömösvári volt eredményes (0-2). A találkozó végén csapatunk még küzdött a szépítésért, voltak lehetőségeink, Pavlov a kapufát is eltalálta. Az eredmény azonban már nem változott, így végül kétgólos vereséget szenvedett csapatunk.