Vasárnapi foci: Rangadók az NB II-ben és az NB III-ban

Képernyőn a Barcelona és a Juventus.

Forrás:

NB I
8. FORDULÓ

16.00: Bp. Honvéd–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB II
12. FORDULÓ

15.00: Budaörs–ETO FC Győr (Tatabányán)
15.00: Kazincbarcika–Szombathelyi Haladás (Putnokon)
15.00: Vác FC–MTK Budapest (Balassagyarmaton)
17.00: Csákvár–Dorogi FC
17.00: Szolnoki MÁV FC–Soroksár SC
17.00: Szeged-Csanád-GA–Békéscsaba
17.00: BFC Siófok–FC Ajka
17.00: Gyirmót FC Győr–Tiszakécske
17.00: Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus

NB III
9. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: ESMTK–Ózdi Kohász
14.30: Ceglédi VSE–Debreceni EAC
14.30: Jászberény–Sényő
14.30: Tiszaújváros–Balassagyarmati SE
14.30: Gyöngyösi AK–Debreceni VSC II
14.30: Füzesgyarmat–Putnok FC
14.30: Eger SE–Tállya
14.30: FC Hatvan–Diósgyőri VTK II
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: FC Dabas–Kecskeméti TE
14.30: Dunaharaszti MTK–Bp. Honvéd-MFA II
14.30: Pécsi MFC–THSE-Szabadkikötő
14.30: Szekszárd–Taksony
14.30: Szentlőrinc–Dabas-Gyón FC
14.30: Kelen SC–Rákosmente
14.30: Iváncsa–Kozármisleny
17.00: Dunaújváros–Monor
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Petőfi Sportkör Lipót
14.30: Érdi VSE–Bicskei TC
14.30: Veszprém–III. Kerületi TVE
14.30: Balatonlelle–FC Nagykanizsa
14.30: BKV Előre–Mosonmagyaróvári TE
14.30: Pápai Perutz FC–Komárom VSE
14.30: Sárvár FC–Puskás Akadémia II
14.30: Hévíz SK–Ménfőcsanak

ANGOL PREMIER LEAGUE
8. FORDULÓ

15.00: Arsenal–AFC Bournemouth
15.00: Manchester City–Wolverhampton Wanderers
15.00: Southampton–Chelsea (Tv: Digi Sport1)
17.30: Newcastle United–Manchester United (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
9. FORDULÓ

15.00: Lille–Nimes
17.00: Rennes–Reims (Tv: Digi Sport3)
21.00: St.-Étienne–Lyon (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
7. FORDULÓ

13.30: Mönchengladbach–Augsburg (Tv: Sport2)
15.30: Wolfsburg–Union Berlin (Tv: Sport2)
18.00: Eintrach Frankfurt–Werder Bremen

OLASZ SERIE A
7. FORDULÓ

12.30: Fiorentina–Udinese (Tv: Digi Sport1)
15.00: Roma–Cagliari (Tv: Digi Sport2)
15.00: Atalanta–Lecce
15.00: Bologna–Lazio (Tv: Digi Sport3)
18.00: Torino–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Internazionale–Juventus (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
8. FORDULÓ

12.00: Mallorca–Espanyol (Tv: Spíler2)
14.00: Celta Vigo–Athletic Bilbao (Tv: Spíler2)
16.00: Valladolid–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
18.30: Real Sociedad–Getafe (Tv: Spíler2)
21.00: FC Barcelona–Sevilla (Tv: Spíler2)

Legfrissebb híreink