Vasárnapi foci: Rangadók az NB II-ben

Pályán a Milan és a Liverpool.

Forrás:

NB II
13. FORDULÓ

14.30: Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár
14.30: Dorogi FC–Budaörs
14.30: Kazincbarcika–Gyirmót FC Győr
14.30: Duna Aszfalt TLC–BFC Siófok
17.00: FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Vasas FC–Szombathelyi Haladás
17.00: WKW ETO FC Győr–Vác FC
18.00: MTK Budapest–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)

NB III
11. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.00: ESMTK–Sényő
14.00: Cegléd–Balassagyarmat
14.00: Jászberény–Tiszaújváros
14.00: DVTK II–Putnok FC
14.00: Gyöngyös–Tállya
14.00: Füzesgyarmat–Ózd
14.00: Eger–DEAC
14.00: FC Hatvan–DVSC II
KÖZÉP-CSOPORT
14.00: Dabas–THSE-Szabadkikötő
14.00: Dunaharaszti MTK–PMFC
14.00: Kozármisleny–Dabas-Gyón FC
14.00: Szekszárd–Rákosmente
14.00: Szentlőrinc–Monor
14.00: Kelen SC–Kecskeméti TE
14.00: Iváncsa–Taksony
17.00: Dunaújváros–Bp. Honvéd II
NYUGATI CSOPORT
11.00: Mol Fehérvár FC II–Puskás Akadémia II
14.00: Érd–FC Nagykanizsa
14.00: Veszprém–Mosonmagyaróvár
14.00: Balatonlelle–BKV Előre
14.00: Pápai FC–Bicskei TC
14.00: Sárvár FC–III. Kerületi TVE
14.00: Hévíz SK–Lipót SK
16.30: Ménfőcsanak–Komárom VSE

NŐI NB I
7. FORDULÓ

14.00: MTK–Haladás
14.30: Astra-Alef HFC–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
9. FORDULÓ

17.30: Manchester United–Liverpool (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
10. FORDULÓ

15.00: Bordeaux–St.-Étienne (Tv: Digi Sport2)
17.00: Monaco–Rennes (Tv: Digi Sport3)
21.00: Olympique Marseille–Strasbourg (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
8. FORDULÓ

15.30: Köln–Paderborn (Tv: Sport2)
18.00: Hoffenheim–Schalke

NÉMET 2. BUNDESLIGA
10. FORDULÓ

13.30: VfB Stuttgart–Kiel (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A
8. FORDULÓ

12.30: Sassuolo–Internazionale (Tv: Digi Sport1)
15.00: Cagliari–SPAL
15.00: Sampdoria–Roma (Tv: Digi Sport1)
15.00: Udinese–Torino
18.00: Parma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Lecce (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
9. FORDULÓ

12.00: Alavés–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
14.00: Real Sociedad–Betis (Tv: Spíler2)
16.00: Espanyol–Villarreal (Tv: Spíler2)
18.30: Athletic Bilbao–Valladolid (Tv: Spíler2)
21.00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)

Legfrissebb híreink