Vasárnapi foci: rangadók az NB I-ben

Folytatódik a Magyar Kupa és az NB II.

Forrás:

NB I
5. FORDULÓ

14.30: Kisvárda Master Good–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport+) 
17.30: Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) 
NB II
6. FORDULÓ 

17.30: Szombathelyi Haladás–Soroksár SC 
17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka, Sényő 
17.30: Aqvital FC Csákvár–Pécsi MFC 
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–MTK Budapest 
17.30: Budafoki MTE–Szentlőrinc 
17.30: Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC  
19.00: ETO FC Győr–Tiszakécskei LC 
19.00: Diósgyőri VTK–Kolorcity Kazincbarcika SC 
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Gyirmót FC Győr 
NB III
6. FORDULÓ
NYUGATI CSOPORT

16.30: Teskánd–Csorna
MOL MAGYAR KUPA
2. FORDULÓ
11.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.00: Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30: Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén II.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
16.30: Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)–ASR Gázgyár (BLSZ I.)
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Jászberényi FC (NB III)
16.30: VS Dunakeszi (Pest I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–III. Kerületi TVE (NB III)
16.30: Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
16.30: Lenti TE SE (Zala I.)–XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)
ANGOL PREMIER LEAGUE
4. FORDULÓ

15.00: Aston Villa–West Ham United (Tv: Match4)
15.00: Wolverhampton–Newcastle United (Tv: Spíler1)
17.30: Nottingham Forest–Tottenham (Tv: Spíler1)
FRANCIA LIGUE 1
4. FORDULÓ

13.00: Nantes–Toulouse (Tv: Match4)
15.00: Brest–Montpellier
15.00: Lorient–Clermont
15.00: Nice–Olympique de Marseille
15.00: Troyes–Angers
17.05: Reims–Lyon (Tv: Match4)
20.45: PSG–Monaco (Tv: Match4)
HORVÁT 1. HNL
7. FORDULÓ

21.05: NK Osijek (Eszék)–Hajduk Split 
NÉMET BUNDESLIGA
4. FORDULÓ

15.30: 1. FC Köln–VfB Stuttgart (Tv: Arena4)
17.30: Werder Bremen–Frankfurt (Tv: Arena4)
OLASZ SERIE A
3. FORDULÓ

18.30: Salernitana–Sampdoria (Tv: Sport2)
18.30: Verona–Atalanta (Tv: Sport1)
20.45: Fiorentina–Napoli (Tv: Sport1)
20.45: Lecce–Empoli (Tv: Sport2)
SPANYOL LA LIGA
3. FORDULÓ

17.30: Getafe–Villarreal (Tv: Spíler2)
19.30: FC Barcelona–Valladolid (Tv: Spíler2) 
22.00: Espanyol–Real Madrid (Tv: Spíler2) 
NŐI NB I
3. FORDULÓ

11.00: Kelen SC–Mol Fehérvár FC

Legfrissebb híreink