Vasárnapi foci: Puskás Akadémia-FTC, NB II, NB III

Gulácsi Péter és Willi Orbán csapata is játszik.

NB I
4. FORDULÓ

18.00: Puskás Akadémia FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)

NB II
5. FORDULÓ

17.30: Soroksár SC–Vác FC
17.30: Dorogi FC–Budafoki MTE
17.30: Budaörs–Balmazújváros (Tatabányán)
17.30: Szeged-Csanád GA–BFC Siófok (Gyulán)
17.30: Tiszakécske LC–Vasas FC
19.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus
19.00: Békéscsaba–MTK Budapest
19.00: Csákvár–Szombathelyi Haladás
19.00: Szolnoki MÁV FC–Gyirmót FC Győr
19.00: ETO FC Győr–Kazincbarcika

NB III
4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Debreceni EAC–FC Hatvan
17.00: Ózdi Kohász–Sényő
17.00: Tállya–Balassagyarmati SE
17.00: Putnok–FC Tiszaújváros
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE
17.00: Gyöngyösi AK–ESMTK
17.00: Füzesgyarmat–Eger SE

KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kecskeméti TE–Iváncsa KSE
17.00: Monor–Bp. Honvéd-MFA II
17.00: Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő
17.00: Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC
17.00: Taksony–Dunaharaszti MTK
17.00: Kozármisleny–FC Dabas
17.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros
17.00: Szentlőrinc SE–Kelen SC
 

NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE
17.00: III. Ker. TVE–Hévíz SK
17.00: Bicskei TC–FC Nagykanizsa
17.00: Komárom VSE–BKV Előre
17.00: Lipót Pékség–Balatonlelle SE
17.00: Pápai Perutz FC–Sárvár FC
18.30: Ménfőcsanak ESK–Veszprém

ANGOL PREMIER LEAGUE
3. FORDULÓ

15.00: AFC Bournemouth–Manchester City (Tv: Digi Sport1)
17.30: Tottenham Hotspur–Newcastle United (Tv: Spíler 1)
17.30: Wolverhampton Wanderers–Burnley

NÉMET BUNDESLIGA
2. FORDULÓ

15.30: RB Leipzig–Frankfurt (Tv: Sport1)
18.00: Hertha BSC–Wolfsburg (Tv: Sport1)

OLASZ SERIE A
1. FORDULÓ

18.00: Udinese–Milan (Tv: Digi Sport1)
20.45: Roma–Genoa (Tv: Digi Sport1)
20.45: Cagliari–Brescia
20.45: Sampdoria–Lazio (Tv: Digi Sport3)
20.45: SPAL–Atalanta
20.45: Torino–Sassuolo
20.45: Hellas Verona–Bologna

SPANYOL LA LIGA
2. FORDULÓ

17.00: Mallorca–Real Sociedad
17.00: Deportivo Alavés–Espanyol
19.00: Leganés–Atlético Madrid (Tv: Spíler2)
21.00: Barcelona–Real Betis (Tv: Spíler2)

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ

15.00: Monaco–Nimes (Tv: Digi Sport2)
17.00: Strasbourg–Rennes (Tv: Digi Sport2)
21.00: PSG–Toulouse (Tv: Digi Sport2)

TÖRÖK SÜPER LIG
2. FORDULÓ

20.45: Galatasaray–Konyaspor (Tv: Sport1)

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
3. FORDULÓ

19.30: Portimonense–Sporting CP (Tv: Sport2)
21.30: Gil Vicente–Sporting Braga (Tv: Sport2)

Legfrissebb híreink