Vasárnapi foci: 3 meccs az NB I-ben, 9 az NB II-ben

Orbánék is elkezdik a bajnokságot, meccsdömping a Magyar Kupában.

Forrás:

NB I
2. FORDULÓ

15.30: Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC (Tv: M4 Sport) 
17.45: Puskás Akadémia FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 
20.00: Mol Fehérvár FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)

NB II
2. FORDULÓ 

17.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás, Sényő 
17.30: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok 
17.30: Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka 
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–Békéscsaba 1912 Előre
17.30: Dorogi FC–Gyirmót FC Győr 
17.30: Szentlőrinc–MTK Budapest
19.00: HR-Rent Kozármisleny–Tiszakécskei LC 
19.00: Budafoki MTE–Pécsi MFC 
19.00: ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

11.00: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (Fejér I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
16.00: Monor (NB III)–Ceglédi VSE (NB III)
16.30: Bonyhád VLC (Tolna I.)–43. sz. Építők SK (BLSZ I.)
16.30: Kecel FC (Bács-Kiskun I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Létavértes SC (Hajdú-Bihar II.)–FC Hatvan (NB III)
16.30: Nagydobosi LSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg II.)–Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Bugyi OBO SE (Pest I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun I.)
16.30: Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Silver Tüzép Karancslapujtő (Nógrád I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)
16.30: Putnok FC (NB III)–Sényő-Carnifex FC (NB III)
16.30: Bagi TC 96 (Pest II.)–Tiszafüredi VSE (NB III)
16.30: Mátraderecskei SE (Heves I.)–Vác VLSE (Pest I.)
16.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun I.)–Testvériség Újpalota SE (BLSZ I.)
16.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
16.30: Dabas-Gyón FC (Pest III.)–Székkutas TC (Csongrád-Csanád II.)
16.30: Rábapatyi KSK (Vas I.)–Komáromi VSE (NB III)
16.30: Edeltech-Ugod SE (Veszprém II.)–Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)
16.30: Technoroll Teskánd KSE (NB III)–BVSC Zugló (NB III)
16.30: Tarr Andráshida SC (Zala I.)–Bicskei TC (NB III)
16.30: Sza-Bi Qulitat Ménfőcsanak (Győr-Moson-Sopron I.)–Balatonfüredi FC (NB III)
16.30: Tutitextil Körmend VSE (Vas I.)–Zsámbéki SK (NB III)
16.30: Úrkút SK (Veszprém I.)–SC Sopron (Győr-Moson-Sopron I.)
16.30: Rábaszentandrás SE (Győr-Moson-Sopron II.)–Zalaszentgróti VFC (Zala I.)
16.30: Sárosd NKSC (Fejér I.)–Dunaharaszti MTK (Pest I.)
16.30: Pécsi Vasutas SK (Baranya I.)–Szepetnek SE (Zala I.)
16.30: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–Kelen SC (NB III)
17.00: Edelény Borsodszer (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Aqua-General Hajdúszoboszló (NB III)
18.00: Balmazújváros SC (Hajdú-Bihar I.)–Hidasnémeti VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)


NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

15.30: VfB Stuttgart–RB Leipzig (Tv: Arena4)

ROMÁN LIGA 1
4. FORDULÓ

15.00: Sepsi OSK–UTA Arad 

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
4. FORDULÓ

18.00: Podbrezova–DAC

Legfrissebb híreink