Varga Roland Kispest elleni vereséggel debütált

Akadémistái repítették a Puskás Akadémiát.

Három NB I-es csapat játszott edzőmeccset késő délután, ezzel zárult a szombati felkészülési program az élvonalbeli klubok számára.

Izraelből igazolhat a Honvéd – NB1.hu

Az Új Hidegkuti Nándor Stadionban a Honvéd 1-0-ra verte az MTK-t. A vendéglátó kék-fehéreknél a Ferencvárostól szerződtetett Varga Roland, valamint a finn válogatott Nikolai Alho is vereséggel debütált tehát, a találkozó egyetlen gólját Balogh Norbert szerezte az első félidő közepén.

A GÓL TÖRTÉNETE:

24. perc: Traoré harcos labdaszerzésével indult a gyors ellentámadás, amely során Zsótér passzolt a bal oldalon száguldó Tamáshoz, aki remekül centerezett, Balogh pedig nyolc méterről a kifutó Somodit megelőzve a hálóba lőtte a labdát. 0–1

MTK-Honvéd 0-1 (0-1)

MTK: Somodi – Alho (King, 66.), Nagy Zs., Schön, Mezei (Kanta, 84.), Varga R. (Balázs, 66.), Kata, Prosser (Osei, 84.), Dimitrov (Palincsár, a szünetben), Pintér Á. (Varjú, a szünetben), Miovski (Bíró, 75.)
Honvéd: Tujvel – Szendrei (Lukács, 62.), Batik (Craciun, 62.), Kamber, Lovric, Tamás K. – Gazdag (Nagy G., 75.), Hidi (Bocskay, 62.), Zsótér (Kesztyűs, 75.) – Traoré, Balogh N. (László D., 75.)

gólszerző: Balogh N. (24.)

Kiütötte a Puskás Akadémia az Újpestet, parádézó Kisvárda – NB1.hu

A Puskás Akadémia az Újpest elleni, 5-0-s sikert követően az NB II-es Haladással is összecsapott, és fiatal akadémistái vezényletével 3-0-ra győzött is.

7. perc: Egy Ominger Gergő-Vizler László-Kalmár Benedek akcióból utóbbi vette be Verpecz István kapuját. 1-0

68. perc: Weslen Júnior passzából Kalmár megszerezte saját és a felcsútiak második gólját. 2-0

74. perc: Van Nieff szögletéből Meissner fejjel beállította a végeredményt. 3-0

Puskás Akadémia-Haladás 3-0 (1-0)

Puskás Akadémia: Kiss Á. – Radics, Meissner, Hadzsiev, Vizler – Ominger, Van Nieff, Bokros – A. Baluta, Weslen, Kalmár B.
gólszerzők: Kalmár B. (7., 68.), Meissner (74.)