Vadócz Krisztián bemutatkozott – videó

Kaliforniában edzőtáboroznak.

Vadócz Krisztián lejátszotta az első edzőmeccsét a Penarolban, az ellenfél az MLS-ben vitézkedő Seattle Sounders volt.

A felek 3X30 percet játszottak, minden szünetben teljes sort cseréltek a csapatok. Az amerikai gárda főként akadémistákat és tartalékokat szerepeltetett, míg az uruguayi csapat az első keretével állt fel.

Élő közvetítés az átigazolási szezon hajrájáról – NB1.hu

„Beindult az átigazolási szezon, hírek szempontjából meg már hetekkel ezelőtt. Eddig az nb1.hu, nb2.hu, nb3.hu oldalainkon külön vezettük a fejleményeket, melyek a linkekre kattintva bármikor elérhetőek. A tematika nem változik, a kizárólag NB II-es, NB III-as hírek továbbra is az adott oldalakon jelennek meg, ebben a hírfolyamban viszont minden fejlemény megtalálható percről percre, részletekért viszont érdemes a bejegyzésekre kattintani.

A mérkőzésen egyetlen gól született, a 37. percben szabadrúgásból volt eredményes Jonathan Urretaviscaya, a Penarol játékosa. Vadócz tehát győztes meccsen mutatkozott be, összességében 45 percet játszott.

¡GOL DE PEÑAROL! Jonathan Urretaviscaya, de tiro libre, pone el 1-0 para Peñarol a los 36' de juego.