Újpest-DVTK: 11-es és egy kegyetlen nagy átlövés

Inkább a küzdelemről szólt a meccs.

Edzőmeccset játszott egymással az Újpest és a DVTK a Szusza Ferenc stadionban, mely 1-1-es döntetlennel végződött.

A találkozón a vendégek tudták megszerezni a vezetést a 21. percben Könyves tizenegyes után, miután a játékos ellen szabálytalankodtak a büntetőterületen belül. A válasz a 78. percben érkezett, amikor Simon Krisztán egy hatalmas nagy gólt lőtt, még a DVTK online közvetítésében is elismerték a találat szépségét.

A mérkőzés igencsak küzdelmes volt, egyenlő erők küzdelme volt a pályán. Mind két vezetőedző sok játékost meg tudott nézni, így hasznos volt a megmérettetés.

A gólok története a dvtk.eu közvetítése alapján:

21. p.: Diósgyőri szöglet jobbról. Németh Márió beívelésébe beleért egy újpesti játékos, bedobás a másik oldalon, ami után Könyves Norberttel szemben szabálytalankodtak a lilák a tizenhatoson belül. Tizenegyes. A sértett Könyves Norbert a kapu közepébe lőtt félmagasan. 0-1

78. p.: Simon Krisztián 20 méterre a kaputól átvette a labdát, egyet tolt rajta és kilőtte Borsos kapujának jobb oldalát. Nagy gól volt. 1-1