Újabb szünet jön a bajnokságban - a következő forduló programja

Hétvégén Magyar Kupa lesz.

Forrás: mlsz.hu

A héten csak egyetlen NB I-es meccset rendeztek, az Újpest 2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a ZTE-vel. Hétvégén nem lesz forduló, mert a Magyar Kupában lesz forduló, így csak jövőhéten lesznek élvonalbeli meccsek.

A hetedik fordulót a ZTE-Paks meccs nyitja szeptember 24-én, pénteken. Szombaton három meccset rendeznek, az MTK-hoz utazik a Mezőkövesd, Gyirmóton vizitál a Paks, míg Fejér megyében rangadó lesz, ugyanis a Vidi a Puskás Akadémiával csap össze. Vasárnap a listavezető Kisvárda a Lokit fogadja, míg a fordulót a Derbi, azaz a Fradi-Újpest zárja.

7. FORDULÓ
Szeptember 24., péntek

20.00: Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
Szeptember 25., szombat
14.45: MTK Budapest–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+)
17.00: Gyirmót FC Győr–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
19.30: Mol Fehérvár FC–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
Szeptember 26., vasárnap
14.15: Kisvárda–Debreceni VSC (Tv: M4 Sport+)
17.00: Ferencváros–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

A labdarúgó OTP Bank Liga 2021/22-es idényének góllövőlistája:

6 gólos:

Ugrai (Debrecen)

5 gólos:

Sajbán (Paks)

4 gólos:

Ádám (Paks), Grozav (MTK), Hahn (Paks)
 
3 gólos:

Bognár (Paks), Jurina (Mezőkövesd), Lukic (Budapest Honvéd), Mak (Ferencváros), Mesanovic (Kisvárda), Miovski (MTK)

2 gólos:

Besirovic (Mezőkövesd), Bévárdi (Debrecen), Boli (Ferencváros), Bumba (Kisvárda), Croizet (Újpest), Dárdai (Fehérvár), Dzsudzsák (Debrecen), Katona (Újpest), Kodro (Fehérvár),  R. Mmaee (Ferencváros), Nagy Dá. (Mezőkövesd), Nagy Do. (Budapest Honvéd), Navratil (Kisvárda), Serafimov (Zalaegerszeg), Skribek (Zalaegerszeg), Sós (Debrecen), Tischler (Debrecen), Varga B. (Gyirmót)

1 gólos:

Babati (Zalaegerszeg), Baluta (Puskás Akadémia), Bárány (Debrecen), Beridze (Újpest), Bjelos (Újpest), Bőle (Budapest Honvéd), Calcan (Mezőkövesd), Corbu (Puskás Akadémia), Cseri (Mezőkövesd), Favorov (Puskás Akadémia), Ferenczi (Debrecen), Grezda (Zalaegerszeg), Heister (Fehérvár), Hej (Kisvárda), Hidi (Budapest Honvéd), Korhut (Debrecen), Koszta (Zalaegerszeg), Laidouni (Ferencváros) Matheus Leoni (Kisvárda), Melnyik (Kisvárda), Nagy R. (Paks), Nagy Zs. (Puskás Akadémia), Nguen (Ferencváros), Nikolics (Fehérvár), Nunes (Puskás Akadémia), Petrjak (Fehérvár), Plsek (Puskás Akadémia), Puljic (Puskás Akadémia), Spoljaric (ZTE), Stieber Z. (Újpest), Junior Tallo (Újpest), Tamás K. (Budapest Honvéd), Uzuni (Ferencváros), Vancsa (MTK), Zivzivadze (Fehérvár)

öngól:

Ferreira (MTK, a Gyirmót ellen)

A Magyar Kupa programja:

MOL MAGYAR KUPA, 3. FORDULÓ
Szeptember 18., szombat:

14.30: FC Dabas (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Vác FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
15.00: Debreceni EAC (NB III)–Kisvárda
15.00: Komárom VSE (NB III)–Mezőkövesd
15.00: VLS Veszprém (NB III)–Debreceni VSC
15.00: UFC Gyömrő (megyei I.)–Paksi FC
15.00: Monor (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Budaörs (NB II)–Vasas FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III)
15.00: BVSC-Zugló (NB III)–Iváncsa KSE (NB III)
15.00: Kelen SC (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
15.00: Csepel FC (BLSZ I.)–Szegedi VSE (megyei I.)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: VSK Tököl (megyei I.)–Teskánd KSE (megyei I.)
18.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Újpest FC
18.00: SC Sopron (NB III)–Mol Fehérvár FC
18.00: Diósgyőri VTK (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
18.00: Kazincbarcika SC (NB III)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
18.00: Pápai Perutz FC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
19.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Dorogi FC (NB II)
19.00: Tatabányai SC (NB III)–Soroksár SC (NB II)
Szeptember 19., vasárnap:
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)–MTK Budapest
15.00: FC Hatvan (megyei I.)–Ferencvárosi TC
15.00: Bonyhád VLC (megyei I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Kecskeméti TE (NB II)
15.00: Zalaszentgróti VFC (megyei I.)–III. Kerületi TVE (NB II)
15.00: Karancslapujtő KSE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
15.00: Sárosd NKSC (megyei I.)–ESMTK (NB III)
17.00: FC Ajka (NB II)–Gyirmót FC Győr
18.00: BFC Siófok (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Budapest Honvéd, Balmazújváros

Legfrissebb híreink