U17: kétgólos hátrányból állt fel a magyar válogatott

Megvolt a főpróba az elitkörre.

Szélesi Zoltán együttese kétgólos hátrányból hozta 2-2-es döntetlenre a Svájc elleni mérkőzést Oliva Novában – számolt be róla az MLSZ.

A márciusi Eb-selejtező elitkör főpróbáját tartó U17-es csapat szerdán 5-2-re legyőzte a svájciakat a spanyolországi edzőtáborozása során, majd pénteken, hazaindulás előtt ismét megmérkőzött egymással a két gárda. Jól kezdtük a mérkőzést, három-négy nagy helyzetünk is volt a félidő első felében, de végül egy egyéni hibát követően az ellenfél szerezte meg a vezetést, majd egy távoli, kétkapufás góllal növelni is tudta előnyét.

A szünetben hat helyen is változtatott Szélesi Zoltán, és a cserejátékosok nagyszerűen szálltak be a meccsbe, Pesti Zoltán és Almássy Levente góljaival egyenlítettünk, sőt a győztes gól megszerzése is benne volt a meccsben, de végül elmaradt a fordítás, maradt a 2-2 a lefújásig.

Svájc-Magyarország 2-2 (2-0)