Tizenegyesekre kényszerült az Újpest a Misleny ellen

Kozármisleny – Még egy NB I-es csapatra várt drámai küzdelem.

Volt ma már bőven meglepetés a Magyar Kupában, mint jeleztük, kiesett már a Videoton, az MTK és a Haladás is. Előzetesen az Újpestre sem várt könnyű mérkőzés a Kozármisleny ellen, de azért arra talán kevesen számítottak, hogy tizenegyesekre kerül sor az 1-1-es végeredmény után. Ebben a műfajban az újpestiek bizonyultak jobbnak 4-2-re, így bejutottak a Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe,

A kozármislenyiek élő közvetítését változtatás nélkül közöljük.

Kozármisleny-Újpest 1-1 tizenegyesekkel 2-4

A 4. percben Diarra 10 lőhetett kapura 10 méterről. Helesfay hárított szépen.

6.perc Perovic fejelt kapu mellé.

A 7.percben Városi elé került a labda a vendég tizenhatoson belül,a veszélyes szituációban végül nem tudott kapura lőni.

Wittrédi próbálkozott egy távoli lövéssel a 13. perc közepén.

Az elmúlt percekben nem alakult ki komolyabb helyzet, leginkább mezőnyjáték folyt.

Causic gyönyörű megelőző szerelés után indította Wittrédit, de ebből sem lett kapura lövés. Az ellentámadásból, egy beadást követően, Diarra sem tudott lőni.

23.perc Balogh kapott egy pazar beívelést, de a partjelző intett. Les!

29.percben Perovic esett el a mislenyi tizenhatoson beül, de a játékvezető továbbot jelzett.

Ígéretes helyről végezhetett el szabadrúgást az Újpest csapata a 33. percben. Mohl Dávid fejese azonban nem talált kaput.

35. perc Wittrédi elé pattant a labda a tizenhatoson belül. Egy igazítás után lőtt, Balajcza védett.

A 37.percben Csekének készítették vissza a labdát, 20 méterről lőtt. Helesfay tolta szögletre a próbálkozást.

43. perc egy remek hosszú indítást Nagy T. fülelt le Beke elől. Szöglet.

Szekszárdi Tamás fejelhetett egy szögletvariáció után.

Véget ért az első játékrész. 0-0

Elkezdődött a második félidő.

Gól! Perovic fejese után megszerzi a vezetést az Újpest az 50.percben. 0-1!

54.perc Városi óriási lökete Szekszárdit találta telibe.

55.perc Wittrédi szépen tekert 18 méterről, ám a labda elkerülte a hosszú sarkot.

A 60.percben Bardhi centerezését Lantos mentett szögletre. A szöglet utáni kavalkádban Mohl lőtt végül kapura.

GÓÓÓL! Városi Viktor találatával egyenlítettünk a 63.percben. Kiss lapos passza után érkezett támadónk a kapu elé, egy védővel a nyakában és fejezte be góllal a támadást. 1-1!!

A 70.percben Wittrédi ívelt be egy szabadrúgást a kapu elé. Causic érkezett és fejelt, de a partjelző lest intett.

Az elmúlt percekben fölényt tudott kialakítani csapatunk, ám igazi helyzetbe nem tudtak kerülni a srácok. Nem látszik az osztálykülönbség a két csapat között..

80.perc Nemanja Andric lövése jócskán kapu fölé szállt.

Letelt a rendes játékidő. 90 perc alatt nem sikerült eldönteni a csapatoknak a mérkőzést, az állás 1-1. Következik a hosszabbítás!

Elindult a kétszer 15 perc.

95. percben egy szép összjátékot követően Sinan adta középre a labdát, Balajcza csak beleütni tudott, így Beke elé került a labda. Lövése lecsúszott a bal lábáról.

A 96. percben egy szöglet után Wittrédi lövésébe állt bele az újpesti védelem.

99. perc Szekszárdi rántotta le Nemanja Andricot. A szabadrúgást belebombázta Bekébe, akit ápolni kellett.

Letelt a hosszabbítás első 15 perce. A csapatok egyből fordulnak.

111. perc Előbb Balázs próbálkozott félfordulatból, majd Diarra távolról lőtt. Helesfay mindkét löketet hárította.

A hosszabbítás nem hozott változást. Az állás 1-1, következnek a büntetők.