Szombati foci: a magyar csapatok nem halasztanak

A topligákban elnapolták a meccseket.

Forrás:

NB I
25. FORDULÓ

17.00: Ferencvárosi TC–Kaposvári Rákóczi FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia FC 
17.00: Újpest FC–Paksi FC, Zalaegerszeg 
17.00: Budapest Honvéd–Kisvárda Master Good, Illovszky Rudolf Stadion (Tv: Duna World) 
17.00: Debreceni VSC–ZTE FC 
19.30: Mol Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) 

NB II
28. FORDULÓ

14.30: Szolnoki MÁV FC–Aqvital FC Csákvár
14.30: Vác FC–Kazincbarcika, Balmazújváros 
14.30: Budafoki MTE–Duna Aszfalt Tiszakécske 
17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC
17.00: Szeged-Csanád Grosics–Budaörs
17.00: MTK Budapest–Vasas FC
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–WKW ETO FC Győr

NB III
19. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

14.30: FC Hatvan–DEAC
14.30: Sényő–Ózd
14.30: Balassagyarmat–Tállya
14.30: Tiszaújváros–Putnok FC
14.30: Jászberény–DVSC II
14.30: Cegléd–DVTK II
14.30: ESMTK–Gyöngyös
14.30: Eger–Füzesgyarmat
KÖZÉP-CSOPORT
14.30: Iváncsa–Kecskeméti TE
14.30: Bp. Honvéd II–Monor
14.30: THSE-Szabadkikötő–Rákosmente
14.30: PMFC–Dabas-Gyón FC
14.30: Dunaharaszti MTK–Taksony
14.30: Dabas–Kozármisleny
14.30: Kelen SC–Szentlőrinc
17.00: Dunaújváros–Szekszárd
NYUGATI CSOPORT
14.30: Hévíz SK–III. Kerületi TVE
14.30: FC Nagykanizsa–Bicskei TC
14.30: Mosonmagyaróvár–Puskás Akadémia II
14.30: BKV Előre–Komárom VSE
14.30: Balatonlelle–Lipót SK
14.30: Veszprém–Ménfőcsanak
14.30: Érd–Mol Fehérvár FC II
14.30: Sárvár FC–Pápai FC

NŐI NB I
13. FORDULÓ

12.00: Astra-Alef HFC–St. Mihály Szeged-Fitsport
14.00: FTC-Telekom–Haladás-Viktória
14.30: Kelen SC–ETO FC Győr

ANGOL PREMIER LEAGUE
30. FORDULÓ

Watford–Leicester City (Tv: Spíler1) – elhalasztva
AFC Bournemouth–Crystal Palace – elhalasztva
Manchester City–Burnley (Tv: Digi Sport1) – elhalasztva
Newcastle United–Sheffield United – elhalasztva
Norwich City–Southampton – elhalasztva
Aston Villa–Chelsea (Tv: Digi Sport1) – elhalasztva
Brighton–Arsenal – elhalasztva

FRANCIA LIGUE 1
29. FORDULÓ

17.30: Montpellier–Olympique Marseille – elhalasztva
20.00: Amiens–Angers – elhalasztva
20.00: Brest–Lille – elhalasztva
20.00: Nantes–Nimes – elhalasztva
20.00: Strasbourg–Dijon – elhalasztva
20.00: Toulouse–Metz – elhalasztva 

NÉMET BUNDESLIGA
26. FORDULÓ

15.30: Borussia Dortmund–Schalke – elhalasztva
15.30: Hoffenheim–Hertha BSC – elhalasztva
15.30: 1. FC Köln–Mainz – elhalasztva
15.30: RB Leipzig–Freiburg – elhalasztva
18.30: Union Berlin–Bayern München – elhalasztva  

OLASZ SERIE A
27. FORDULÓ

SPAL–Cagliari – elhalasztva
Genoa–Parma  – elhalasztva
Torino–Udinese – elhalasztva

SPANYOL LA LIGA
28. FORDULÓ

Leganés–Valladolid – elhalasztva
Valencia–Levante – elhalasztva
Mallorca–Barcelona – elhalasztva
Celta Vigo–Villarreal – elhalasztva

PORTUGÁL PRIMEIRA LIGA
25. FORDULÓ

21.30: Guimaraes–Sporting CP (Tv: Sport1) – elhalasztva

Legfrissebb híreink