Szombati foci: 1 meccs az NB I-ben, nagyüzem a Magyar Kupában

Schäferékre városi rangadó vár.

Forrás:

NB I
2. FORDULÓ

20.00: Debreceni VSC–Kecskeméti TE (Tv: M4 Sport)

MOL MAGYAR KUPA
1. FORDULÓ

10.00: Balatonszepezdi ÖKSK (Veszprém II.)–Pápai Perutz FC (Veszprém I.)
10.00: Fővárosi Vízművek SK (BLSZ I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
11.00: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Körösladányi MSK (NB III)
13.00: BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Bánk-Dalnoki LA (NB III)
15.00: Gerjeni SK (Tolna I.)–Lenti TE SE (Zala I.)
16.00: XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–Nagybajom AC (Somogy I.)
16.30: Balatonlelle SE (Somogy I.)–Iváncsa KSE (NB III)
16.30: Berkenye SE (Nógrád I.)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
16.30: Bölcske SE (Tolna I.)–Érdi VSE (NB III)
16.30: Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Dunaújváros (NB III)–BKV Előre (NB III)
16.30: Duvenbeck Hegyeshalom (Győr-Moson-Sopron II.)–III. Kerületi TVE (NB III)
16.30: Encs VSC (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)–Eger SE (NB III)
16.30: Ercsi Kinizsi SE (Fejér I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
16.30: FSC Hegykő (Győr-Moson-Sopron I.)–Tatabányai SC (NB III)
16.30: Kadarkút VSK (Somogy I.)–Sport36 Komlói Bányász (Baranya I.)
16.30: Kumánia Kisújszállás (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)
16.30: Lajosmizsei VLC (Bács-Kiskun I.)–Törökszentmiklósi FC-Veteriner (Jász-Nagykun-Szolnok I.)
16.30: Mezőkovácsházi TE (Békés II.)–VS Dunakeszi (Pest I.)
16.30: Mezőmegyer SE (Békés III.)–REAC Sport Kft. (BLSZ I.)
16.30: B. Build Mohács (Baranya I.)–Szekszárdi UFC (NB III)
16.30: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Sajóbábonyi VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
16.30: Nagyatádi FC (Somogy I.)–MÁV Előre FC Főnix (Fejér I.)
16.30: Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Balassagyarmati Városi SE (NB III)
16.30: Péceli SSE (Pest II.)–Meton FC Dabas SE (NB III)
16.30: Rákosmente FC (BLSZ I.)–Jászberényi FC (NB III)
16.30: Sárvár FC (Vas I.)–Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)
16.30: Salgótarjáni BTC (Nógrád I.)–Debreceni Egyetemi AC (NB III)
16.30: Semjénházi SE (Zala I.)–Budaörs (NB III)
16.30: Söpte SE (Vas II.)–Devecseri SE (Veszprém I.)
16.30: Szolnoki MÁV FC (NB III)–Makó FC (NB III)
16.30: Tatai AC (Komárom-Esztergom I.)–Péti MTE (Veszprém I.)
16.30: Tiszaföldvár SE (Jász-Nagykun-Szolnok I.)–ESMTK (NB III)
16.30: Vajta RSC (Fejér II.)–K. Ócsárd SE (Baranya II.)
16.30: Király SE (Vas I.)–Practical VLS Veszprém (NB III)
16.30: Pomáz ICO SE (Pest II.)–Abda SC VVFK Bau (Győr-Moson-Sopron I.)


NÉMET BUNDESLIGA
1. FORDULÓ

15.30: Union Berlin–Hertha BSC (Tv: Arena4)
15.30: Augsburg–Freiburg

HORVÁT 1. HNL
4. FORDULÓ

21.00: Istra 1961–NK Osijek (Eszék)

SZERB SZUPERLIGA
5. FORDULÓ

18.55: Topolyai SC–Novi Pazar

Legfrissebb híreink